Skocz do zawartości

bmw 318d 2,0d 122km mody kto doradzi


patryk5111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem e90 318d o szatańskiej mocy 122ps :) zrobiłem program ale to dalej słabo jedzie chciałbym to zrobić tak zeby dojść do około 200ps lub wiecej

Myślałem o turbinie i wtryskach od 320d 163ps niby wszystko pasuje P&P tak? a jak by wstawił jeszcze jakąś inną turbine wiekszą która by pasowała bez jakiegoś tam rzeźbienia robił ktoś z was takie mody wypowie sie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie szedł w żadne turbo ze 163km. No chyba że kupisz fabrycznie nowe. Jeżeli masz troche kasy i czasu to wtryski od 35d, do tego turbo z 525d 177km i mamy rakiete 240-245około. Na naszym forum jak i na bmw sport tematów jest od groma z turbo od 525d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie szedł w żadne turbo ze 163km. No chyba że kupisz fabrycznie nowe. Jeżeli masz troche kasy i czasu to wtryski od 35d, do tego turbo z 525d 177km i mamy rakiete 240-245około. Na naszym forum jak i na bmw sport tematów jest od groma z turbo od 525d

 

 

Ooo taki wynik by mnie zadowolił :) jest to moja pierwsza bemka zawsze był (vag)

Dobra czy te wtryski bedą pasowały bez problemu? od 35d?

Turbo od 2,5d przypasuje też bez żadnej rzeźby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Siema wszystkim...

Zebrałem sie i wsawiłem duży IC wywaliłem dpf egr turbo po regeneracji od 525d 177ps wtryski od 3.0d do tego strojenie na hamowni wynik słaby 210ps 445nm liczyłem na wiecej... link z opisem hamowni

https://www.facebook.com/pitstop.slupsk/posts/1221116017951398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Ci już pisałem. O ile dobrze pamiętam to masz seryjny wydech który jest dosyć mały. Nie wiem czy to rozwiąże problem z małą mocą ale te 230km to tak minimum powinno być. Może turbo coś nie daje tyle ile trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.