Skocz do zawartości

Awaria lampy świateł zewn. przy działających światłach


Mlody92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam taki problem.. Ostatnio wyskoczyła mi kontrolka od awarii lampy świateł zewnętrznych, z tym, że jak obleciałem cały samochód dookoła to wszystkie światła działają i nie wiem o co chodzi.. A niestety ze względu na godziny pracy na komputer będę mógł podjechać dopiero w przyszłą sobotę bo dzisiaj nie było majstra do którego chciałem jechać. Kontrolka odpala się przy każdym odpaleniu silnika i przy przebiegu świeci się wykrzyknik, że mam jedną uwagę do naprawy.

Być może ktoś miał już taką sytuację?

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No druga osoba stała z tył a ja wciskałem stop. Ale ostatnio udało sie znaleźć problem, było to tylne prawe światło postojowe. Ale chyba coś tam nie styka bo jak dzisiaj wsiadłem pod wieczór to odpalam a tu nie ma komunikatu o uszkodzonym świetle, zdziwiony idę do tył zobaczyć lampkę a ona świeci.. przejechałem trochę i wyskoczyło, że uszkodzone światło, sprawdzam i znowu prawe tylne postojowe. Tak więc gdyby się przepaliła to by już się nie zaświeciła. Dlatego muszę tam poszperać i zobaczyć jaki jest powód.

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.