Skocz do zawartości

N46B20A lokalizacja nastawników nawiewu


kiczmach_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest ktoś wstanie podać lokalizację nastawników sterujących kierunkiem nawiewu? Powtarza się błąd : Nastawnik klapy przedziału na nogi-nieprawidłowa funkcja ; i nie idzie go skasować... Na internecie wyczytałem, że ogólnie znajduje się 5 albo 6 takich silniczków, gdzie każdy z nich odpowiada za sterowanie odpowiednio dobranym kierunkiem nawiewu i każdy z nich jest ponumerowany...Zlokalizowałem 3. Dwa z nich znajdują się pod nogami pasażera z boku obudowy nagrzewnicy ( jeden obok tzw. jeżyka a drugi nieco ponad nim. I to są numery 2 i 3) Trzeci jest pod nogami kierowcy również z boku obudowy nagrzewnicy nieco wysoko umiejscowiony z numerem 4...Jednak sterują one czymś innym ( jeden podajże klapą odmrażania , drugi dopływem świeżego powietrza i chyba klapą przewietrzenia)...Pozostałych nie potrafię zlokalizować...Przerabiał ktoś już może ten temat lub wymieniał? A głownie chodzi mi o nastawnik klapy nawiewu na nogi, gdyż to raczej on jest uszkodzony (panel również był już podmieniany)

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa są od strony filtra kabinowego, odpowiadaja za obieg zamkniety. Podłącz pod impe i wymuś ich prace i wszystkiego sie dowiesz

Naprawy po sąsiedzku BMW E46 - Lubin dolnyśląsk

wymiany elementów zawieszenia, układu hamulcowego, elektryka, doposazenia, diagnostyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.