Skocz do zawartości

e46 Woda po stronie kierowcy prosze o zdjecia


viciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem mianowicie w mojej e46 jest pełno wody pod nogami kierowcy. Nie jest to wina drzwi, sprawdziłem dokładnie. Na 99% woda dostaje się do środka po wiązce wychodzącej z komputera. Teraz mam następujące pytanie. Nie wiem jak powinna spływać woda z przedniej szyby. Moje bmw jest lekko zmęczone przez poprzednich właścicieli i zapewne czegoś brakuje. W tym momencie woda z szyby spływa w kierunku błotnika ale cześć spływa na te "półkę" pod serwem i komputerem.

 

Pierwsze pytanie czy to normalne i czy w tej "półce" są otwory przez które woda ucieka?

 

Czy ktoś może poratować mnie zdjęciem tego narożnika gdzie woda spływa z szyby? I najlepiej z jakimś rysunkiem gdzie ta woda powinna uciekać

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, ktoredy woda spływa z auta? w sensie jak pada desz to gdzie skapuje z auta? czy jest to tam gdzie zaczyna się próg?

mianowicie cały czas walcze z woda w aucie, w tym momencie cała woda z szyby laduje w tych otworach w błowtnikach ale mimo to pojawia się w kabinie około 10 cm pod komputerem.

 

Stad moje pytanie gdzie ta woda z otworu w błotniku leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Miałem ten sam problem w e46 touring.Non stop pod dywanikiem stała mi woda, zwłaszcza od września do marca.Przejrzałem wszystko i okazało sie że woda leci strumieniem jak pada deszcz albo jestem na myjni w miejscu styku uszczelki drzwi pasażera z uszczelka progu na wysokości miejscem na głośnik.Jest to wada konstrukcyjna , wymieniałem uszczelkę i nic nie pomagało.Dopiero wyciąłem kawałem gumy z progu drzwi w miejscu gdzie woda się wlewała i taki sam kawałek uszczelki drzwiowej.Powstałe ubytki spowodowały ze woda przestała lac sie do srodka i splywa na zewnatrz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.