Skocz do zawartości

amortyzatory pod Vogtland 40/25


trusek99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jako ze ciezko mi sie zdecydowac jakie amorki kupic, postanowilem zalozyc posta i poprostu zapytac bo juz mam metlik w glowie.

A wiec zaczynajac od poczatku to postanowilem obnizyc swoje e60. Mam zwykle zawieszenie na ladnych 19' i wygladalaby o niebo lepiej na nizszym zawiasie.

Po przewertowaniu dziesiatek tamatow moj wybor padl na Vogtland -40/-25. Ponoc ladnie obnizaja i nie traci sie az tak na komforcie jak w przypadku h&r.

Tylko teraz mam problem z amorkami, co wybrac zeby stracic jak najmniej komfortu?

-Sachs Adwantage?

-Sachs performance?

-Bilstein b6/b8?

Rozjasnijcie mnie prosze bo mam dylemat. Slyszalem ze sachs Adwantage bedzie lepszy na komfort ale przy nim nie obnizy mi auta dokladnie jak przewiduje producent sprezyn. prawda?

Ponoc b6 nie nadaja sie do takiego obnizenia a Dzis dzwonilem do zerkopolu w sprawie bilsteinow b8. Facet powiedzial ze bilsteiny b8 maja wade fabryczna w kołnierzu i dostaje sie do nich woda, przy czym oslona na lage nie izoluje jej do konca. Mowil mi to z czystym sumieniem bo ma duzo reklamacji.Chodzi o przednie amory b8 w e46, e60 e61.

Moje standardowe amory wykazuja 83% zuzycia ale raczej chce zmienic na przystosowane do obnizenia.

Panowie pomozcie w wyborze bo nie chce kupic gowienka.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.