Skocz do zawartości

BMW X3 3.0 si problem z bluetooth


popek1989r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałem na róznch forach cos o moim problemie ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, mam nadzieje ze tutaj mi ktos napisze odpowiedz na moje pytanie. Mianowice posiadam bmw X3 sprowadzona ze stanow jakis czas temu i wszystko bylo ok do dnia wczorajszego gdy zniknela mi ikonka "telefon" na ekranie z nawigacji. Przy probie sparowania z telefonem zadne guziki na kierownicy nie dzialaja w podlokietniku guzika nie mam a na telefonie caly czas wyskakuje ze sparowano, gdy dzwonie na tel wogole nie laczy sie z autem tak jak bylo normlanie musze odebrac przez tel. Mam softa wgranego v32 myslalem ze to wina softa i wgralem softa OEM wszystko bez zmian wiec wgralem ponownie softa v32 dalej to samo. Przy szukaniu urzadzen przez bluetooth za pomoca innego telefonu wyskakuje mi moje bmw czyli wychdzi na to ze modul bluetooth jest sprawny. Prosze o jakas podpowiedz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

... przyczyn moze byc kilka

 

1. Ile lat ma akumulator i czy jest sprawny - trzyma napiecie ..... ?

2. Naladuj akumulator przez noc i zobacz czy jest o.k.

3. Modul telefonu mogl sie " zawiesic " - odepnij akumulator na 15 min i podlacz ponownie .

4. Czy masz dach panoramiczny ? - jezeli tak to zobacz w bagazniku tam gdzie jest modul czy nie jest mokro lub sa slady wilgoci.

5. Moze sam modul jest zepsuty ..... itd.

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akumulator jest chyba od nowosci nie jestem pewien a gdzie moge znalesc modul telefonu czy jest eszcze jakis osobny modul do tel oprócz bluetooth? Da sie jakos sprawdzic czy jest zepsuty? Mam dach panoramiczny, a teraz sobie przypominam ze to wszystko stalo sie jak bylem autem na myjni na drugi dzien juz sie popsulo wiec to moze wilgoc dzisiaj sprawdze. Dzieki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

akumulator jest chyba od nowosci nie jestem pewien

.... tzn jaki stary , albo ile lat ma autko ?

 

 

Mam dach panoramiczny, a teraz sobie przypominam ze to wszystko stalo sie jak bylem autem na myjni na drugi dzien juz sie popsulo wiec to moze wilgoc dzisiaj sprawdze.

.... prawdopodobienstwo jest duze ze zatkane sa weze odprowadzajace wode lub cos podobnego , zobacz czy jest mokro / wilgotno :cool2:

 

a gdzie moge znalesc modul telefonu czy jest eszcze jakis osobny modul do tel oprócz bluetooth?

Modul znajduje sie w bagazniku - po lewej stronie / tam tez jest podany code jaki podajesz przy parowaniu

zobacz na filmie :D Bluetooth code on a X3, locate

 

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

czy jest eszcze jakis osobny modul do tel oprócz bluetooth?

 

Ponizej przykladowy schemat :

 

http://fs5.directupload.net/images/160206/temp/s623vku2.jpg

kiknij na zdjecie ! zeby powiekszyc

 

 

 

http://fs5.directupload.net/images/160206/temp/avmim9yq.jpg

kiknij na zdjecie ! zeby powiekszyc

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W poniedzialek zobacz te węże z dachu.

 

Tutaj masz filmik .... do tych przewodow odprowadzajacych wode , gdzie sa ... itp.

 

2004-10 BMW X3 Sunroof Drain Location(E83)

 

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.