Skocz do zawartości

E46 dane z pomiaru geometrii wasze opinie


Bossss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje kupic druga e46 w dobrej cenie lecz do poprawek blacharsko lakierniczych gość twierdzi ze auto nigdy nie bylo stukniete ale na moje oko coś mi nie pasuje więc pojechalem na badanie geometrii i wyszło co wyszło zobaczcie sami ocencie na moje oko cos nie tak. Czy moze przesadzam i wystarczy tylko remoncik zawieszenia dodam ze auto prowadzi sie prosto tzn nie sciaga itp.

 

http://i63.tinypic.com/qqa7h4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle jak na samochód 16-letni.Czy tył był obciążany przy badaniu?

 

samochód byl obciążany ale nie bylo pełnego baku tylko 1/2.

 

Tyłu nie ustawiali bo pewnie nie wiedzieli jak:) tam wogole nic nie mialo byc ustawiane wlasciciel auta mowi ze wszystko jest zicher zajeżdżamy a tu zonk nie ma zbieznosci to kazał odrazu poprawic przod twierdząc ze on robił geometrie rok temu i do dzisiaj nic nie bylo robione w zawieszcze ani dzwona nie bylo.... Nawet zauwazylem ze stojac wprost nad kolem tylnym bez znaczenia czy prawym czy lewym widac jak kolo ucieka ukosnie do srodka

 

Dlaczego nie ustawili tyłu? Jest mega zbieżny.

Trochę mnie zastanawia kąt WSZ. Ale jest po równo lewa i prawa strona, więc może się aż tak uklepał...

 

a co Cie niepokoi w tym WSZ??? Mi to wyglada jakby samochód miał w przeszłości dzwona co myslicie??

 

Co do tyłu to dzisiaj sie dowiedzialem ze jest peknieta sprezyna z prawej strony dlatego pewnie pochylenie odchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.