Skocz do zawartości

E60 520i pęknięta podstawa lusterka bocznego


zales

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem że mam pęknięty stelaż (trójką) lusterka bocznego od strony kierowcy. Przypuszczam że ktoś zaczepił o lusterko, ponieważ ten trójkąt delikatnie wystaje poza obrys drzwi od strony szyby, a na ramce lusterka jest zadrapanie. No i teraz moje pytanie, czy można wymienić sam ten trójkąt co siedzi w drzwiach czy muszę wymieniać całe lusterko? Znalazłem taki stelaż:

http://allegro.pl/bmw-e60-e61-lusterko-zewnetrzne-stelaz-mocowanie-i5901577150.html

Czy można go bezproblemowo złożyć z moim lusterkiem? Nie posiadam elektrycznego składania lusterek, podgrzewania też raczej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje zdemontuj lusterko będziesz widział co jest nie tak,może jest możliwość pospawania od wewnątrz i złożenia. Jeśli chodzi o przekladkę to będziesz musiał dorobić tulej na której się wszystko obraca ona nie jest rozbieralna i trzeba dorobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info, chyba najlepszym wyjściem będzie zakup całego lusterka (odpadł mi nawet lakier z tej podstawki). A czy przełożenie "tyłu" lusterka (malowanego na kolor nadwozia) jest problematyczne? Ciężko będzie dobrać nowe z takim samym lakierem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przełożeniem części lakierowanej nie ma żadnego problemu. Wyjmujesz wkład lusterka i pod nim będziesz widział zatrzaski. Podważasz i zdejmujesz. Dla osoby wprawionej wymiana samego elementu lakierowanego to 5 minut roboty. Gorzej z przełożeniem całego lusterka bo trzeba zdjąć tapicerkę z drzwi. Jak będziesz kupował lusterko to sprawdź dokładnie ile masz pinów podłączeniowych u siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.