Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, Potrzebuje opinii na temat autka które wpadło mi w oko. Obecnie mam e46 318i ale nie mam składanej kanapy tylko blachę po między siedzeniami a bagażnikiem, co trochę mnie dobija. Przyszedł czas na zakup nowej zabawki wiec albo sedan ze składaną kanapą albo touring. Po wstępnych oględzinach mam http://allegro.pl/bmw-330xi-naped-4x4-3-0-benzyna-super-szwajcar-i5942868132.html co myślicie? mam do wydania absolutne max 17tys, wiadomo nim mniej tym lepiej. Myślałem też nad e36 ale mniej ofert w których można coś ludzkiego wybrać. Przyznam szczerze że trochę się boje ewentualnych napraw napędu 4x4. Tu zdjęcia z moich oględzin http://pokazywarka.pl/g7bf9e/. Na sam początek zaniepokoiło mnie brak znaczka ale Pan właściciel powiedział że zdarza sie że odpadają. Druga sprawa kontrolka "check", trzecia to jakieś piszczenie koło silnika, może łożysko alternatora? Pan sam z siebie powiedział że prawa strona była delikatnie robiona. Ogólnie stan zewnętrzny samochodu bardzo dobry, na moje oko wszystko idealnie pasuje, bity nie był ale zdanie kolegów z forum bardzo mnie interesuje Co o tym sprzęcie sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie brak znaczka ale Pan właściciel powiedział że zdarza sie że odpadają

Oryginalne nie odpadają same. Albo go ktoś urwał, albo był zniszczony i został zastąpiony jakimś nieoryginalnym, który odpadł.

Druga sprawa kontrolka "check"

Trzeba podpiąc pod kompa - jakis błąd sugerujący ustwrkę w składzie spalin.

PO WYKUPIENIU NA MIEJSCU POLISY UBEZPIECZENIOWEJ OC - KRÓTKOTRWAŁEJ LUB CAŁOROCZNEJ, AUTKIEM MOŻNA PORUSZAĆ SIĘ PO POLSKICH DROGACH.

Niech Ci handlarzyna podpisze oświadczenie, że w razie zatrzymania przez policję pokrywa wszelakie koszty wynikające z poruszania się autem niedopuszczonym do ruchu - z lawetą włącznie.

NIE MOŻNA :!: Podrabiane tablice rejestracyjne - kanton nie zgadza się z flagą. ZG to Zug a flaga jest z Lucerny.

 

popraw VIN na końcówkę 1922 w temacie

 

Vehicle Identification Number WBAAW51030JU01922

Type AW51

Model 330i - EUR

Development Code E46 (3)

Chassis TOUR

Steering LL

Doors 5

Engine M54

Displacement 3.00

Power 170

Drivetrain ALLR

Transmission MECH

Color Stahlblau Metallic - 372

Upholstery Standardleder/schwarz - N6SW

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2001-03-10

 

Options

169 Eu3 Exhaust Emissions Norm Abgasnorm Eu3

203 All-wheel-drive System Allradsystem

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

313 Exterior Mirror Package Aussenspiegelpaket

386 Roof Rail Dachreling

403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

439 Interior Trim Finishers Interieurleisten

441 Smokers Package Raucherpaket

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

661 Radio Bmw Business Radio Bmw Business

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

760 Individual High-gloss Satin Chrome Individual Hochglanz Shadow Line

761 Individual Sun Protection Glazing Individual Sonnenschutzverglasung

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

 

Standard Equipment

375 Lt/aly Wheels/double Spoke 79 Lm Raeder/doppelspeiche 79

411 Window Lifts, Electric Fensterheber,elektrisch Vorn/hinten

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

520 Foglights Nebelscheinwerfer

530 Air Conditioning Klimaanlage

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz max do wydania 17 tys zł i chcesz kupic auto za 16 tys zł i jeszcze koszty rejestracji dochodzą w tym przypadku 750zł.... Z takim budzetem nie porywalbym sie na zmęczone 330xi. To swoją drogą chyba najtansze 330xi na allegro.

 

Uklad napędowy, zawieszenie, tych częsci nie kupisz w tanich zamiennikach do tego modelu.

 

Mówisz ze w e36 masz mniej ofert? Moim zdaniem e36 to dobry trop. Za ok 10 tys zł kupisz sobie zdrową sztukę kombiaka e36 , 323i lub 328i.

Za 12 tys zł dostaniesz cukierka w ekstra stanie i z oryginalnym niskim przebiegiem. Z takiego auta bedziesz miał 100 razy wiecej pociechy i dużo mniejsze koszty, niż z zaniedbanego 330xi...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze w e36 masz mniej ofert? Moim zdaniem e36 to dobry trop. Za ok 10 tys zł kupisz sobie zdrową sztukę kombiaka e36 , 323i lub 328i.

 

Pewnie masz rację, mam chęć na 328i bo 323i 170km może być trochę za słabe do kombiaka.

Jechałeś tym ??

Nie jechałem, byłem akurat na samym zamknięciu komisu i właściciel juz ustawial samochody także go zastawił, nie chciałem juz robić zamieszania. Zapalił go na moje życzenie i był zaskoczony kontrolką "check" twierdził że wcześniej jej nie było i może to mrozy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolejny skręcony samochód - jest dość świeżą historia.

Dużo skręcony? Bo cena jak za dobre 323i :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze w e36 masz mniej ofert? Moim zdaniem e36 to dobry trop. Za ok 10 tys zł kupisz sobie zdrową sztukę kombiaka e36 , 323i lub 328i.

 

Pewnie masz rację, mam chęć na 328i bo 323i 170km może być trochę za słabe do kombiaka.

 

323i e36 kombi, o ile silnik jest sprawny to jest na prawde bardzo przyjemnym i dosc szybkim autem. I tak jest szybsze niz 95% pojazdów na drogach.

 

E46 330i (głównie przez swoją masę) jest wolniejsze od e36 328i. Nie mówiąc juz o tym, ze 330i najczęsciej nie trzymają seryjnej mocy.

 

Ten konkretny, który ma pewnie ok 400 tys km to mocy nie trzyma na bank.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze w e36 masz mniej ofert? Za ok 10 tys zł kupisz sobie zdrową sztukę kombiaka e36 , 323i lub 328i.

Za 12 tys zł dostaniesz cukierka w ekstra stanie i z oryginalnym niskim przebiegiem.

 

Powiem szczerze ze na obecną chwilę e36 2.8 w touringu to mniej niż na lekarstwo :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.