Skocz do zawartości

[E90] żarówki h7 mijania - halogeny, led ?


christiankrk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety po 6 miesiącach spaliła się żarówka Philips White Vision - ogólnie byłem zadowolony - fajnie doświetlały znaki, gorzej na mokrym.

Zauważyłem na giełdzie takie cudo : http://allegro.pl/zestaw-led-cree-h7-60w-7200lm-zarowki-3-gen-3d-i5542754146.html i mam pytanie - czy warto ryzykować i stracić 300 zł czy eksperymentować ze zwykłymi halogenami - jeśli tak to jakimi ? Powiem szczerze że chce jak najbardziej białe światło - im bliżej 5000K tym lepiej :D

 

Czy te ledowe wgl będą świecić? wiadomo że led daje bardzo ładne światło, tylko zależy jak bedzie w przypadku zwykłych refrektorów z odcięciem żeby nie oślepiały innych.

 

Ostatnio słyszałem też o jakieś firmie Ring Automotive ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos wie czy te ledy z posta wyzej moga byc uzywane w dlugich jako dzienne czyli ze zmniejszona moca? Obawiam sie ze moga dzialac zero-jedynkowo albo na 100% albo wcale.

Druga sprawa - czy ktos ma doswiadczenie w uzytkowaniu takich ledow jako swiatel dzialajacych z pelna moca? Chodzi mi o to czy nie nagrzewaja sie tyle ze moga zniszczyc lampe.

Jak ktos wie to prosba o info

to nieprawda, że ten bigos zaszkodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie czy te ledy z posta wyzej moga byc uzywane w dlugich jako dzienne

Druga sprawa - czy ktos ma doswiadczenie w uzytkowaniu takich ledow jako swiatel dzialajacych z pelna moca? Chodzi mi o to czy nie nagrzewaja sie tyle ze moga zniszczyc lampe.

 

1: Nie

2: Nie montowaliśmy nigdy tego czegoś , i jeszcze w żadnej BMW co u nas byli użytkownicy nie montowali takich ledów.

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie" z pierwszego punktu tzn NIE wiadomo czy NIE da sie uzywac jako przyciemnionych dziennych?

 

obawiam się że to odpowiedź na zasadzie "nie bo nie", ponieważ niektóre ledy do pewnego stopnia dają się ściemniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - czy ktos ma doswiadczenie w uzytkowaniu takich ledow jako swiatel dzialajacych z pelna moca? Chodzi mi o to czy nie nagrzewaja sie tyle ze moga zniszczyc lampe.

 

nie nagrzewają się tak, aby mogły cokolwiek uszkodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć, jeszcze poprzedni właściciel w moim E90 bez ksenonu zamienił zwykłe H7 na LEDy o nazwie LED HEADLAMP NSSC H7 40W F Series, po ponad 4 latach auta w moich rękach jeden z LEDów się przepalił i mam problem. Nie mogę zakupić takich żarówek nigdzie a były rewelacyjne i ciężko będzie mi się z nimi rozstać.

To link do LEDów

http://www.nssc.eu/headlight-f-series.php


Czy jest jakiś zamiennik pnp dla moich lamp, lub wiecie gdzie takie ledy zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.