Skocz do zawartości

Ringi SMD w E46


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to dobry dział, nie mogłem znaleźć żadnego na temat oświetlenia, więc mój wpiąłem pod " wygląd ". Dzisiaj zamontowałem ringi LED SMD do mojej E46, wszystko w miare sprawnie poszło i po odpaleniu ringów, troszeczkę się zdzwiłem. Mówię tutaj o ich mocy, świeciły niesamowicie mocno. Z jednej strony super, będę mógł normalnie jeździć na nich jako dziennych i będą widoczne, ale z drugiej obawiam się że wieczorami ludzie będa myśleli że jade na długich i będą mi mrugać. Czy istnieje jakaś opcja kontrolowania ich mocy? Czytałem o jakimś module DRL, dzięki któremu mogę ogólnie sam ustawiać moc z jaką świecić mają ringi + opcja follow home itp. Niestety, nie za bardzo wiem czy ten moduł to jest jakiś uniwersalny, czy specjalny pod Ringi SMD? Aktualnie, wpięte są u mnie w postojówki. Moglibyście pomóc mi dobrać taki moduł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Ogólnie, dzisiaj jezdziłem po drogach ciemnych, wąskich, 1 pasmowych i nikt mi nie mrugał, więc chyba moge śmiało jeździć i nie martwić się że kogoś oślepiam. Dodałem jeszcze żarówki Osram Hyper Blue+ 5000k i w tym połączeniu wygląda to bardzo ładnie, przejrzyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega też kupił SMD do e46 i dostał ten moduł, ale stwierdził, że nie wie jak i w sumie nie chce mu się go montować. Ringi świecą strasznie mocno, aż nie widać tych kółeczek jak w CCFL, no ale raczej nie oślepia. Powiedz mi ile dałeś za żarówki i jak się sprawują? Dobrze świecą? Ile je już masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.