Skocz do zawartości

Kamera cofania, montaż.


grzech84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem kamerę do tyłu plus moduł do kamery ale na zapas kupiłem na 5 kamer w razie czego gdzieś jeszcze chciałbym dołożyć.Mam do was koledzy prośbę wiecie gdzie szukać instrukcji gdzie co i jak wszystko podłączyć jakie kable kupił.Z góry serdecznie dziękuję za odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sam nie ogarniesz. Ori wiązka do podłączenia kamery do modułu, modułu do monitora/navi to koszt ok 930zł w serwisie. Do tego klamka , mocowanie modułu. Montaż z takim zestawem to:

-rozebranie tylnej klapy w celu montażu kamery z klamką(sprawdź czy uszczelka dobrze leży)

-przeciągnięcie wiązki do boczku w bagażniku (okrągła końcówka z 4 pinami)

-montaż modułu i podłączenie wiązki (okrągła końcówka z 4 pinami od kamery)

-podłączenie do modułu płaskiej wtyczki od wiązki i przeciągnięcie jej dołem (pod listwami) do CIC

-kodowanie i kalibracja.

Jak już sam ograniesz u siebie to może i mi to ogarniesz, też kupiłem graty ale jak zobaczyłem ile z tym pier... to olałem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał montaż Surround View nie opłacalny koszt samych kabli HSD ponad 2000 zl,programowanie,kable sygnałowe,zasilające ,lusterka-inne obudowy,zderzak przód kamery,mocowania itd.

Natomiast sam tył SA 3AG do ogarnięcia u nas na gotowo w około 4-6 godzin.

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.