Skocz do zawartości

bmw e60 520d 2008 przybywa oleju.


donkamyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka tematów o tym, wystarczy kontynuować wcześniejszy temat !!

 

 

Witam koledzy tak jak na wstępie przybywa mi oleju w silniku 0,5 litra na przejechane 3000km tryb mieszany ale ostatnie dwa tygodnie miasto. Odessałem 0,5 litra i stan jest teraz ok na bagnecie i na wyświetlaczu (problem ze stanem oleju drugi raz na pewno nie przelane). Podpinając pod kompa (snapon) wskazało bląd dpf z możliwoscią regeneracji plus 447b oxygen sensor czyli sonda lambda. Przejechałem jakieś 50 kilometrów na trzecim biegu 100km/h 3700obr silnik w celu wypalenia filtra po tej akcji znikl problem pdf ale został sondy lambda , co o tym sadzicie czy wymieniać sondę lambda ? Pytam ponieważ czytałem na forum i opinie były mieszane bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii kupić drugą używaną sprawną i zmienić, najszybsze załatwienie problemu zapewne jeździć możesz ale osobiście nie lubię mieć błędu. Może ktoś kto pracuje w zawodzie się jeszcze wypowie, bo ja w zasadzie jestem budowlańcem;)

 

to tak jak ja ;) dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.