Skocz do zawartości

e60 520d odpala i gasnie przez DPF


krzysiek318d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy problem z moim bmw 520d 163km wyglądał następująco bmw odpalało i gasło po ok 2-3 sek tak przez 2 razy za 3 już odpalała mowa tu o zimnym silniku (rano)podejrzenie padło w moim przypadku na przekaźnik świeć żarowych ponieważ problem zaczął się przy przymrozkach wiec udałem się do zaprzyjaźnionego warsztatu przekaźnik wymieniony brak innych błędów.Rano gdy tylko otworzyłem oczy :roll: pobiegłem do garażu by odpalić BMW ku mojemu zaskoczeniu sytuacja się powtórzyła :cry2: wiec znowu udałem się do warsztatu po 2 dniach auto odebrałem odpala ze strzała problem był z DPF który się stopił i był problem z przepływem spalin w sumie to nie wiem czemu dopiero teraz go pozbylem ponieważ auto odżyło jedyna wada jest czarna końcówka tlumnika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sorki za pisownie lecz nie o to chodzi napisalem tego posta informacyjnie byc moze ktos moze miec podobny problem :mad2: :mad2: :mad2: pozdrawiak :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Dlugo miałeś problem z tym odpalaniem? Zimy dawno nie było w wlkp i nie przejmowałem się tym ze czasem musze z 2 razy nadusić start. Teraz zaczynają się przymrozki i robi się ten sam problem 3 albo nawet 4 razy musze nadusić start pozniej jest tak jak zawsze. Odpali od strzała i zaraz zgasnie.. u mnie tez żaden błąd się nie świeci. Auto się zbiera mysle ze całkiem spoko. Spalanie nie jest duże. Pytam bo chciałbym sprecyzować czy u mnie tez napewno do będzie dpf. Świece i sterownik wymieniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.