Skocz do zawartości

e46 330Ci WBABN51090JT63846 Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/bmw-330ci-stan-idealny-CID5-IDcVebn.html#515b6fe008

VIN long WBABN51090JT63846

 

Type code BN51

Type 330CI (EUR)

Dev. series E46 (2)

Line 3

Body type COUPE

Steering LL

Door count 2

Engine M54

Cubical capacity 3.00

Power 170

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour TOPASBLAU METALLIC (364)

Upholstery LEDER MOSAIK/WALK NAPPA/SCHWARZ (Q9SW)

Prod. date 2001-01-16

 

Order options

No. Description

169 EU3 EXHAUST EMISSIONS NORM

210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC)

249 MULTI-FUNCTION FOR STEERING WHEEL

302 ALARM SYSTEM

313 EXTERIOR MIRROR PACKAGE

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

423 FLOOR MATS, VELOUR

428 WARNING TRIANGLE

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

438 WOOD TRIM

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

464 SKIBAG

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

521 RAIN SENSOR

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

629 CAR TELEPHONE (GSM) W CARD READER FRONT

662 RADIO BMW BUSINESS CD

674 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM HARMAN KARDON

692 CD CHANGER I-BUS PREPARATION

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

789 M LT/ALY WHEELS WITH MIXED TYRES

853 LANGUAGE VERSION ENGLISH

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

880 ENGLISH / ON-BOARD DOCUMENTATION

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

945 CONSIDERATION OF PRICE DEPENDENCY

 

Series options

No. Description

226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL

473 ARMREST, FRONT

520 FOGLIGHTS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

550 ON-BOARD COMPUTER

832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT

 

Może komuś znane auto? Co oznacza pozycja 853 w aucie z LL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ładna, kolor dużo daje..tym razem zderzak jest taki jak być powinien :wink: sam jestem ciekaw na jaki rynek szło to auto, jest jakaś książka serwisowa? Co mówi sprzedawca na temat pochodzenia?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Nic, chodziło o auto z poprzedniego tematu kolegi.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba racje. Obejzalem juz tyle egzemplarzy wiekszosc wlascicieli to mlode osoby, ktorzy nawet nienmaja pojecia jakimi ulepami jezdza. Najbardziej irytujace jest pisanie stan bardzo dobry a na miejscu okazuje sie,ze auto nie warte nawet polowe ceny.

Niestety przyjedzie mlody napalony, zeby pochwalic sie na "dzielni" i kupi ulepa sprzedajac po pol roku dalej. Wiekszosc aut ktore ogladalem w jednych rekach przewaznie do roku. O czyms to swiadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, auta z zachodu sa troszke inne, nie wszystkie oczywiscie ale wieksze szanse. Oplaty wychodza ok 3 tys na gotowo z OC. Ja kupilem 2000 r za 21 tys 3 tyg temu, wymienilem tylko olej i jest ok. Auto po 2 wlascicielach z ksiazkami, kluczami itd. U nas kupisz po 10 wlascicielach bez ksiazek bez kluczy, ze szpachla i z klima do nabicia na lysych oponach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia za 30tys 2001 w bardzo dobrym stanie i bylem zdecydowany. Ale wlasciciel potem mowi ze to tylko na stalowkach zimowych. To podziekowalem bo zeby dokupic felgi z oponamk plus poczatkowy serwis i rejestracja to wyjdzie mnie 34tys a za przed lifta to za duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ale jestem w stanie tyle dac za dobry egzemplarz. Ale jak wlasciciel zaczal mowic ze zabiera letnie felgi i opony ro juz przegial wedlug mnie. Wiec odpuscilem

Trzeba było mu powiedzieć, żeby sobie zabrał wszystko co chce, tylko silnik niech zostawi.

 

 

Heheh dobre. A bylem nastawiony na kupno to mnie zniechecil do siebie tym tekstem. Zobaczyl ze jestem zdecydowany i nagle zabiera letnie kola. Jak to uslyszalem to sie nogą przezegnalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tu wlasciciel rzeczonej beemki... Kolega nbmatt to klasyczny niezadowolony teoretyk, ktorego przerazila cena. Luz na przekladni? Geometria robiona 2 miesiace z papierami + kontrola calego ukladu kierowniczego. Rdza fakt jest na jednym nadkolu (ok 5 cm) rzeczywiscie jak na 14 letnie auto okropny wynik... Przebieg... kto w polsce wierzy w przebiegi? Stuki przy zmianie biegow? Ze swieca szukac beemki na sprzedaz bez padnietej podpory walu... koszt naprawy bagatela 200 zl z robocizna. Auto niepewnie sie prowadzi? Coz auto z taka moca i tylnym napędem na mokrej nawierzchni dla LAIKA moze byc problemem nie do opanowania.

 

Coz... pozdrawiam kolege nbmatt i zycze wiecej oglady i kubel zimnej wody przed nastepna proba napisania czegos co jest nieprawda.

 

Pozdrawiam Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie.... Przerazila cena? W niedziele kupilem 330ci za 31tys w idealnym stanie.

Napisales w ogloszeniu stan idealny a stan Twojego auto jest mierny. Zonacz inne 330ci zanim bedziesz zachwalal swoja"perelke". A jak chcesz zobaczyc roznice to specjalnie przyjade nowym nabytkiem do Ciebie i Ci udowodnie czym Ty jezdzisz i jakie powinny byc prowadzenie. Nie mozesz auta sprzedac ktprys raz bo widzialem juz archiwalne aukcje i probujesz tu wybielic. Nastepnym razem nie lisz bzdur o stanie idealnym.

Rdza 5 cm? Na poczatku mowiles ze nie ma wogole musialem Ci udowodnic i nie tylko tam bo na progu rowniez a 5cm to z zewnatrz masz. Popatrz pod spod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza fakt jest na jednym nadkolu (ok 5 cm) rzeczywiscie jak na 14 letnie auto okropny wynik.s

A to z ogłoszenia

Silnik, zawieszenie i blacharka stan idealny. Wyposażenie bardzo bogate, na jego temat nie będę się rozpisywał, wszystko można sobie wyszukać po VINie (JT63846). Samochód nie wymaga ŻADNEGO wkładu finansowego

No to o czym my tu drogi właścicielu?

Przebieg... kto w polsce wierzy w przebiegi?

Znaczy co? Kręcona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.