Skocz do zawartości

Przewody zaplonowe dylemat.


max54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W swojej e30stce postanowiłem wymienić świece, oraz przewody zapłonowe,jednak ku mojemu zdziwieniu wybór jest marny ,a rzucać 450 zł za oryginały nie bardzo mi się widzi,Otóż

miałem na myśli:

1-BOSCH 0986356306 [211.00 zł ],ale zupełnie nigdzie nie ma...

2-BERU ZE575 [291.00 zł] też brak pustka w magazynach

i na koniec ostatni kandydat czyli

3-BREMI 782/100 [222.00 zł] te są ,ale nie wiem jak z jakością u Bremi, bo chyba na pierwszy montaż w BMW ,idą Bosch lub Beru... a Bremi rzekomo jest dostawca głównym w Volkswagenie ..

O janmorach teslach kagerach nie chce słyszeć .

 

Więc pytanie do was co,sądzicie o marce Bremi kupić? czy iść w oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do m10 masz dostępne bez probleu przewody NGK, cena ok 150-160 i ewetualna przesyłka. Poszukaj na stronie z podpisu mojej stopki.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NGK bym się skusił,jednak nie mają czapki na cewkę

 

NGK

 

http://www.iauto.lt/images/cache/GraphicsData/7/48/7487f30c9d181fdfc482baee4e8d435f-800x600.15003750938.jpg

 

BERU

docloader.ashx?brand=0011&doc=IMG_201503041415258152.JPG

BREMI

 

http://t.motocentrum.pl/047/782_100/dokumenty/przewody-zaplonowe-zestaw-bremi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No i gitara......a nei szkoda dopłacać aż tyle? Ponad 100 różnicy miedzy NGK a Boschem a jakość ta sama. No i łatwiej z gwarancją jak by coś nie tak było...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się i jak przy wypłacie kupie oryginały z aso za 390 :) taką mam już fobie, na punkcie tego auta,a tak po za tym kiedyś jak ojciec miał seicento, kupił przewody NGK, i okazało się że jeden przewód wgl świecy nie chciał się trzymać ,i jakoś od tamtej pory mam uraz do tej marki.PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze jedno pytanie,jakie zadanie spełnia ten kabel zaznaczony na czerwono? czy łatwo się go wymienia? ,bo zauważyłem ze na niektórych aukcjach jest on przecięty,u siebie mam go lekko naderwanego

 

http://i.imgur.com/G1Aibrc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest czujnik Halla który jest podlączony do modułu na lewym kielichu??

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moim zdaniem nie powinno się nic stać. Nie spełnia on większego zadania, po za daniem iskry w odpowienim momencie. Nie da rady jego przestawić czy coś. Odłączy i powinno auto zgasnać. Podłączaz i smiga dale.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.