Skocz do zawartości

Problem z podswietleniem zegarow m50b20 + film


quaszi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem, podczas uzywania kierunkowskazow, swiatel drogowych lub przeciwmgielnych przygasa mi podswietlenie zegarow, sterowania klima i radia bawaria. Lampki do czytania i oswietlenie kabiny - wszystko jest ok.

 

Nie ma zadnych ksenonow, dokladanych ledow, wszystko jak niemiec nakazal. Nie ma zadnych spadkow napiecia lub problemow z ladowaniem

 

Doraznie podczas mrugania pomaga podniesienie lub obnizenie lamp pokretlem do sterowania poziomem.

 

Dodam jeszcze, ze czesto przepala mi sie zarowka postojowa od strony kierowcy.

 

Wyczytalem gdzies, ze moze byc problem z przewodem masy. Tylko ktorym? Prosze o pomoc, dolaczam filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem podobne migawy, ale działo się to sporadycznie (najlepiej zauważalne podczas dłuższych tras po zmroku). U mnie w chwilach gaśnięcia zegarów lekko rozjaśniały się reflektory (co zresztą przyczyniało się do przepalania żarówek). Winnym okazał się stary regulator napięcia w alternatorze, mimo że podczas pomiarów nie dało się go przyłapać na nieprawidłowościach napięcia ładowania.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.