Skocz do zawartości

Wymiana poduszek nivo e61


Macieke61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Panowie padła mi poduszka nivo, chce wymienić dwie już mi żona wysłała z Polski bo jestem w Austrii w pracy problem polega na tym że podnioslem auto by zobaczyć co i jak i okazało się że na stronie co poduszka jest w miarę cała jest od spodu jakby jakąś zaślepka bądź mocowanie tej poduszki a na stronie uszkodzonej od spodu jest dziura dokładnie okrągły otwór w wachaczu więc po mojemu czegoś brakuje. Możecie powiedzieć czy bez tego zamontuje poduszkę to będzie dobrze a może mam gdzieś szukać tego już glupieje po nocach nie śpię bo nie wiem czy to odgrywa ważną rolę w zawieszeniu jeśli nie określam się jasno mogę zrobić zdjęcie i tu podesłać jak to wygląda. Pomóżcie z góry dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest dość prosta, poduszkę "wkręca się" /wkładasz i przekręcasz/ do nadwozia. To o czym piszesz to czop mocujący element nr 3 z http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-10-2009-E61N-BMW-520d&diagId=33_1223 da się bez tego żyć :D
arti200. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arti za pomoc zamówiłem już ten czop dla świętego spokoju. Homerek Tobie również wielkie dzieki za chęci i poświęcony mi czas. Czekam na poduszki pewnie w poniedziałek będą jeśli czegoś nie będę wiedział co do wymiany to podpytam was jeszcze Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest dość prosta, poduszkę "wkręca się" /wkładasz i przekręcasz/ do nadwozia. To o czym piszesz to czop mocujący element nr 3 z http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-10-2009-E61N-BMW-520d&diagId=33_1223 da się bez tego żyć :D

 

 

Arti nie bardzo się da żyć bez tego czopa mocujacego po założeniu nowej poduszki tam gdzie go brakuje i po opuszczeniu auta kompresor pompuje poduszkę zrzuca ją z wachacza ułamało mi kawałek plastiku spodu poduszki. Założyłem starą peknieta i czekam na czop.

Edytowane przez Macieke61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.