Skocz do zawartości

E34 525iA [USA] WBAHC2312LGB23370


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś może oglądał tę E34 z USA stojącą w okolicach Białegostoku?

 

http://allegro.pl/bmw-525ia-e34-1990r-m20b25-wersja-usa-i5758507933.html

 

 

Vehicle Identification Number WBAHC2312LGB23370

Type HC23

Model 525i - USA

Development Code E34

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M20

Displacement 2.50

Power 125

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Bronzitbeige Metallic - 139

Upholstery Natur Leder - 0295

Production Plant DINGOLFING

Production Date 1990-05-31

Options

240 Leather Steering Wheel //Lederlenkrad

428 Warning Triangle //Warndreieck

458 Seat Adjustment, Electric. F Driver/pass //Sitzverstellung Elektr.fahrer/beif.

472 Center Armrest Frt Driver/pass //Mittelarmlehnen Vorn Fahrer/beif.

640 Car Telephone Preparation //Autotelefonvorbereitung

694 Preparation For Cd Changer //Cd-wechsler Vorbereitung

985 Us-radioergaenzungssatz //Us-radioergaenzungssatz

 

Pozdr.,

warnyak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam analizowałem zdjęcia pare dniu temu i dopatrzyłem się kilku detali które mnie zniesmaczyły. Samochód ma dość wysoka cenę jak na E34. Jeżeli miałbym zapłacić takie pieniądze to chciałbym żeby była już jednak zarejestrowana ale to akurat moje zdanie. po pierwsze zderzak przedni jakiś pofalowany z przodu co jak się wpatrzysz to jest widoczne między listwą/atrapą a górą zderzaka, następnie spasowanie go z prawej i z lewej strony. Z lewej jest większa szpara i lekko odstaje. Spasowanie błotnika lewego i drzwi też średnie bo jednak przetłoczenie ucieka lekko. Spasowanie maski i błotnika z lewej też średnie przy szybie jest większa szpara niż na całości. Chcąc za ten egzemplarz 12900zł sprzedający mógł dokupić zaślepkę klamki wewnętrznej od strony kierowcy... to że boczek się rozkleja to trudno bo auto ma swoje lata ale takie detale mnie odrzucają jak i zresztą słabo spasowany schowek w desce rozdzielczej. Wiem że to już stary samochód ale jak dla mnie troche za dużo kosztuje. Ciekawe co jeszcze się okaże na miejscu...
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.