Skocz do zawartości

Prosba o odczytanie bledu.


OlenTom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wiem ze temat byl poruszany. Ale nie moge znalesc dokladnie identycznego bledu wiec prosze was o przetlumaczenie go na jezyk ludzki :) W temacie bede napewno sie zwracal jeszcze o pomoc, bo to bylo 1 podpiecie pod kompa i tak na szybko. Zalaczam fotke i prosze o przetlumaczenie tego. Wiem ze chodzi cos o swiece jezeli dobrze znalazlem na forum podobne bledy. Dziekuje. Jezeli zdjecie nie bedzie widoczne dajcie znac zmienie to. Poprostu taka sytuacja komp zostal w aucie https://imageshack.com/i/p5f8bZaap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w moim aucie jest napewno ten sterownik swiec ?? Bo gdzies przeczytalem ze od 2003 r byl montowany. Moje auto jest z 2001r. I doczytalem sie ze normalnie jest przekaznik kolo kielcha po prawej stronie. I teraz nie wiem czego szukac ;/ Badz moze odrazu zmienic swiece. Mam inpe dzialajaca ale nie umie jeszcze diagnozowac, bo przeczytalem ze da sie sprawdzic inpa. Inpa mi pokazuje tylko ten blad http://imageshack.com/a/img910/1103/juGVz0.png I nie wiem ktory Analog w inpie jest od swiec czy moze ktos mnie oswiecic??? Dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) Wlasnie sie gdzies tak doczytalem. Prawdopodobnie w tym modelu przekazniki nie siadaja, cos pisali o bezpieczniku 100A w schowku ale nie w tablicy tylko za i chyba od niego zaczne moze byc spalony. Pozniej sprawdze czy przekaznik podaje prad 12V i czy dochodzi do niego prad tak sprawdze i to i to. Jezeli bedzie dobrze zmienie swiece x6 bo auto od niedawna mam i moze nigdy nic nie bylo tam robione. I chyba powinno byc dobrze. Moze jeszcze by mi ktos powiedzial jak Inpa sprawdzic swiece to bym byl pewny o ile sie da ??? Caly filmik z podlaczenia Auta na poczatku na zgaszonym i pozniej na odpalonym. https://youtu.be/8uBDVpo13HA I gdyby byl jeszcze tak mily i mogl przeanalizowac to bylbym bardzo ale to bardzo wdzieczny Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pierw sprawdź czy napięcie 12V dochodzi do przekaźnika bo jeśli nie to wtedy winowajcą będzie bezpiecznik F104 (za schowkiem pasażera) a jeśli jest napięcie na przekaźniku to masz pewność że bezpiecznik F104 jest ok i nie musisz się męczyć z demontażem schowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Tak tez chce zrobic bo podobno ciezko sie dostac i mozna cos polamac:) A napiecie ma dochodzic tym najgrubszym czerwonym kablem, a ktorym czy jak wychodzi jeszcze nie wiem. Ale juz sie nastawiam na wymiane swiec, chociaz jak narazie ladnie pali i nie ma z nia problemow moze delikatnie potelepie sie na zimnym. Moze ktos cos wiecej powie o autku jak zobaczy filmik z diagnozy zamieszczony wyzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.