Skocz do zawartości

E61 zakłócenia Radia FM po podgrzewania tylnej szyby/ladowar


JaEmil

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam denerwujący problem w moim E61 - po włączeniu podgrzewania tylnej szyby bądź ładowarki do telefonu (w gnieździe zapalniczki) przestaje odbierać radio fm - są duże zakłócenia, szumi, prawie nic nie słychać.

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie pęknięty kabel masy od podgrzewania szyby i pęknięty kabel koncentryczny w lewym kanale klapy bagażnika. Ona są blisko siebie.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Bmw E61 530D 2005r.

Koledzy mam podobny problem ale do rzeczy:

Pewnego pięknego dnia wsiadam do swojej buni i nagle słyszę, że szumi radio. Radio eska wcale nie ściąga, tak samo jak zet gold. Radio rmf fm bardzo kiepsko, zależy jak się przemieszczam autem. Nie zależy to od tego czy mam włączone podgrzewanie tylnej szyby, telefonu czy innych rzeczy. Po prostu nagle zaczeło sie tak dziać. Dlaczego? Czy ktoś miał podobny problem?

 

 

Pozdrawiam Memos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie też masz pęknięty kabel ale zajrzyj najpierw pod spoiler czy tam wszystko suche i wtyczki nie skorodowane

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
Witam. Nie bede zakladal nowego tematu, tylko pociągne ten. Mam problem troche odmiennej natury...dzis po nocy na dworzu w samochodzie radio zwariowalo. Zaczelo szumiec, a co ciekawsze ze po wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby wszystko wraca do normy. Czy mozliwe ze to przewody w rynienkach? Czy szukac przyczyny gdzies indziej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.