Skocz do zawartości

BMW e65 730D WGAGM210X0DR46691


Rekomendowane odpowiedzi

Vehicle information

VIN long WBAGM210X0DR46691

Type code GM21

Type 730D (EUR)

Dev. series E65 ()

Line 7

Body type LIM

Steering LL

Door count 4

Engine M57/TU

Cubical capacity 3.00

Power 160

Transmision HECK

Gearbox AUT

Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Upholstery LEDER NASCA SCHWARZ (U6SW)

Prod. date 2002-09-27

Order options

No. Description

239 LT/ALY WHEELS MULTI-SPOKE 94

302 ALARM SYSTEM

358 CLIMATE COMFORT WINDSCREEN

403 GLAS ROOF, ELECTRIC

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

428 WARNING TRIANGLE

430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE

431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D

438 WOOD TRIM

441 SMOKERS PACKAGE

442 CUPHOLDER

456 COMFORT SEATS, ELECTRIC. ADJUSTABLE

464 SKIBAG

470 CHILD SEAT ISOFIX ATTACHMENT

488 LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

521 RAIN SENSOR

522 XENON LIGHT

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

609 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL

630 CAR TELEPHONE WITH CORDLESS RECEIVER

672 CD CHANGER BMW FOR 6 CDS

677 HIFI SYSTEM PROFESSIONAL

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

877 DELETION CROSS-OVER OPERATION

886 DUTCH / ON-BOARD DOCUMENTATION

896 DAYTIME LIGHTS FUNCTION

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

Series options

No. Description

202 STEPTRONIC

216 SERVOTRONIC

245 STEERING COLUMN ADJUSTMENT ELEC

261 SIDE AIRBAG FOR REAR PASSENGERS

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

650 CD PLAYER

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem, bo też się czaje na 7er jako dupowóz na trasy to względna 3.0d koło 40-60tys ( akurat ja chciałem polifta ), tańsze też bywają dobre ale trzeba liczyć się z konkretnymi naprawami, co zakładam masz wliczone w zakup i odłożone naście tysi. Przecież czasem kupują za 20k, włożą 15k-20k i mają wszystko porobione jak trzeba. O ile wiesz co jest do zrobienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się ten egzemplarz z takim przebiegiem ?

Bardzo się opłaca - w końcu to jedna z najtańszych e65 w ogłoszeniach.

 

Ja bym się grubo zastanowił nad kupnem E65 730d za 25koła - za tą kwotę to można się rozglądać za zadbaną E38 albo E46 do drobnych napraw.

Poza tym, nie wiem czy wiesz że w E65 w przypadku "strucla" bardzo łatwo można wydać następne 25tys zł by to w ogóle zaczęło jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mocno nie w temacie jestem :)

 

Zawsze się zastanawiałem dlaczego 7 jest w cenie 3 czy 5 a nawet tańsza.

 

Myślałem, że spowodowane jest to droższa eksploatacją 7 od niższych klas.

 

 

Wiadomo, że nie chce kupić autka po to aby następne tyle w nie włożyć bo wtedy od razu bym się rozglądał za rocznikiem 5-6 lat mlodszym....

 

Reasumując nie ma co sobie głowy zaprzątać e65.

 

A tak dodając znajomy ma e60 3.0D nakręcił juz 320 tyś. I tam nic sie nie dzieję po za normalnymi przeglądami.

 

Ogólnie ten silnik z tego co sie orientowałem, oczywiscie mogą to być bledne informacje to zaliczany jest do udanych silników......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ponoć 300+.

Raczej inna cyferka z przodu powinna być :mrgreen:

 

No nie mów, że ktoś przekombinował z w drugą stronę :norty: zrobił z 1 na 3 :cool2:

A tak na serio - 13lat * 30k km rocznie daje nam już 390k km więc obstawiam 4 :mrgreen:

 

Ogólnie ten silnik z tego co sie orientowałem, oczywiscie mogą to być bledne informacje to zaliczany jest do udanych silników......

auto to nie tylko silnik, to także osprzęt silnika, to skrzynia biegów, to zawias itd itd. Niezawodność całej konstrukcji ocenia się pod kątem najbardziej zawodnego elementu

Edytowane przez piotr2569
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

300,00 to ten samochód miał dawno dawno temu.

 

Robimy konkurs - w którym roku samochód miał 387,000km? (był to styczeń)

Kto trafi ten otrzymuje rabat 50% na sprawdzenie historii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec własnie, jezeli mialbym uzywac kalkulator Rok * sredni przebieg przyjmijmy 25-30 , to na allegro 90 procent ogloszen od trojki po siodemki jest ściemą. No tak to chyba trzeba rozumieć :) . Wiec co wybrac sie do Niemiec i samemu cos przyprowadzić. TAk to ja nigdy nie znajde wymarzonej Betki :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mole nie przesadzajmy :mrgreen:

 

NA razie nikt nie trafił.

 

tox1c znajomy sprzedaje ładną e65 730d - 2003 lub 2004 już nie pamiętam.

Kupiona rok temu z przelotem 130tys (byłem po nią w Niemczech), teraz ma 190tys. Środek jak nowy - komforty, brązowe skóry.

Włożył w nią kupę kasy - cały zawias - wahacze, amorki, centrum sterowania kierownicy, nowe ksenony skretne z ASO - 13000, kolektor ssący z ASO itd itd)

JA uważam że sprzedaje za gorsze - 43,000zł ale skro szukasz za 25,000 to pozostają Ci takie przypadki jak ten

Edytowane przez DRAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to szukalem e90/e91 , ale patrząc na ceny to juz glupieje.

 

Zasięg portfela do 30 k.

 

Jeździłem do tej pory e46 przez 4 lata 2.0 136km

 

Zrobiłem nią 100 tyś po polskich i europejskich drogach i nigdy nie miałem żadnej awarii. Nawet w Szwecji przy -30 odpalała po całej nocy od strzału.

 

Auto kupilem tak jak wspomnialem 4 lata temu za cene uwaga 17900 zł na Litwie , sprowadzona z Włoch. A w tej chwili sprzedałem za jeszcze fajne pieniążki.

 

Patrząc na wasze wypowiedzi to tak jakbym wygrał w totka z tym e46..... Bo 4 lata temu chyba przypominamy sobie ile kosztowało e46 z 2001 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec własnie, jezeli mialbym uzywac kalkulator Rok * sredni przebieg przyjmijmy 25-30 , to na allegro 90 procent ogloszen od trojki po siodemki jest ściemą. No tak to chyba trzeba rozumieć :) . Wiec co wybrac sie do Niemiec i samemu cos przyprowadzić. TAk to ja nigdy nie znajde wymarzonej Betki :(

I taka jest prawda o samochodach sprowadzonych przez handlarzy i oferowanych do sprzedaży.

Handlarz musi najpierw pojechać do Niemiec, tam znaleźć samochód od jakiegoś turka ( turek też musi zarobić ), potem musi go przywieźć do kraju na lawecie (oczywiście nie wiezie jednego auta bo jest to nieopłacalne), potem musi go wyczyścić - turasy nie myją tych samochodów - oni ewentualnie wyciągają im radia, dywaniki, koła zapasowe, apteczki i inne rzeczy które można dodatkowo opchnąć. Potem trzeba dokonać korekty licznika ewentualnie jakichś napraw. Następnie ukoronowanie czyli dodać zysk handlarza.

Policz sobie to wszystko. Zobacz ile muszą kosztować te samochody i w jakim być stanie, by zarobił turek, polski handlarz i jeszcze by jego cena wystawowa była tak atrakcyjna by się znalazł amator. Odlicz to wszystko np od tego E65 i wychodzi, że ile ono kosztowało?

 

Zasięg portfela do 30 k.

To raczej strzelaj w E46 po lifcie - jak lubisz klekoty to może być z silnikiem od traktora. Ja mając do dyspozycji 30koła papieru raczej nie celowałbym w E90 a już w ogóle w E65. Też mi się bardzo podobają 7er szczególnie po lifcie - ale jak zobaczyłem kiedyś fakturę z ASO za awaryjne otwarcie maski w 740d to już mi się odechciało...

Pozdrawiam

Edytowane przez piotr2569
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.