Skocz do zawartości

kierownica nie wraca


shorty1988

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem ze swoją e46. Dałem do mechanika aby sprawdził mi maglownicę - okazało się że jedna ze śrub była poluzowana i ciekło z niej. Obyło się bez jej wyciągania. Problem polega na tym, że kierownica przy skręcaniu nie wraca do właściwej pozycji (trzeba jej pomóc). Do czasu wizyty u mechanika nie miałem z tym kłopotu. Dodam tylko, że pompa wspomagania na 100% jest OK.

Czy to wina złej zbieżności czy czegoś innego ?

"Jest kilka rzeczy na tym świecie, które są dla mnie świete. Moi przyjaciele, mój samochód, moja kobieta. Jeżeli zranisz którykolwiek z nich, módl się, by Bóg znalazl Cię przede mną."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wygląda tak:

byłem dzisiaj na diagnostyce aby sprawdzili mi zbieżność (okazało się że była minimalnie zła-poprawili), przetrzepali zawieszenie i nie ma żadnych luzów na gumach. Śruby na maglownicy nie popuszczałem a kierownica nadal nie wraca. Ponadto mam wrażenie że przy większych prędkościach (powyżej 110km/h) auto jest strasznie niestabilne-tak jakbym walczył z autem aby jechało jak należy-mechanik dostanie niezłe kazanie i robotę do poprawki...

"Jest kilka rzeczy na tym świecie, które są dla mnie świete. Moi przyjaciele, mój samochód, moja kobieta. Jeżeli zranisz którykolwiek z nich, módl się, by Bóg znalazl Cię przede mną."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.