Skocz do zawartości

Reflektory z soczewkami


_diabel_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Zakupiłem sobie reflektory z soczewkami jednak, jako że nie mam elementów myjących lampy wiec na razie musze zamontować żarówki H7

i tu jest moje pytanie

Jak jest montowana w tych lampach żarówka H7

znalazłem taki adapter:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5645495892

tylko zastanawiam się jak to zamontować skoro w lampie nie ma uchwytów

Mam tylko pierścień przykręcany na trzy śruby

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez _diabel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie to czy lampy kopiłeś xenonowe z soczewkami czy halogenowe z soczewkami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze jest różnica, normalnie soczewki dawali do xenonu i wtedy mocowania do żarówki H7 czy innej halogenowej mieć nie będziesz i niej nie włożysz, poza tym odbłyśnik jest inny.

Chyba że masz jakiś wynalazek do swojej E39 i masz na żarówkę halogenową te soczewki.

Widzę że wiedzy nie masz i zamiast się najpierw zapytać a potem kupować to ty zrobiłeś odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, druga pompka, bo spryskiwanie reflektorów działa tak, że myje razem z szybą, ale nie za każdym razem (co któryś raz i zawsze przy pierwszym myciu szyby od odpalenia auta, ale tylko jak są światła mijania włączone). W kombi chyba jest nawet trzecia pompka do tylnej szyby, ale głowy nie dam.

 

Moim zdaniem byłoby lepiej, gdyby spryskiwanie reflektorów włączało się osobno, niezależnie od szyby, bo żre straszne ilości płynu, a tak naprawdę w dzień mycie świateł aż tak istotne nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wracając do tematu

Jako, że w końcu podłączyłem spryskiwacze do reflektorów to czas zająć xenonami :)

I tu jest pytanie po przetwornice ??

Jaka jest różnica w tych prze i po lifcie ??

Czy może nie ma żadnej tylko kwestia rodzaju montowania żarnika ??

Gdzieś coś mi się obiło, ze jest inna wtyczka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.