Skocz do zawartości

Zakup niezawodny model E60 czy e39?


adeksus

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=73&t=153312

 

 

Witam , nosze sie z zakupem BMW konkretnie intersuje mnie e60 530 d lub 530 i lub e39 rowniez w tych motorach , teraz pytanie jezdze duzo po europie i potrzebuje auta krtore mnie nie zawiedzie bedzie wygodne . Duzo czytalem na temat e60 zdania sa podzielone co do jednostek nie ma wiekszych problemow ale elekrtonika ... wiec tu tez wpdal mi do glowy pomysl aby kupic e39 z tego co wiem te auta to "czolgi" pewnie ktos powie wszystko zalezy od stany itp . doskonale rozumiem ,ze do auta trzeb bedzie dolozyc . kwota to 40 tys ktora chyba nie jest wystaraczajaca na zakup porzadnego e60 . dodam ,ze auto bede kupowa w niemczech lub szwajcari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem e39 530d 192 automat 2001 kombi teraz mam e61 kombi 535d automat 2005 - komfort jazdy wyciszenie jest duzo lepsze w e61 mechanika podwozia jest podobna, ale e61 jest lepiej wyciszone na autostradzie jedzie sie przyjemnie ( mniej szumi powietrze opływające ) . silniki M57 są zaprojektowane do duzych przebiegów , jak porobi sie jego typowe usterki to sluzy niezawodnie , elektronika moduly rzczywiscie w e60 61 czesciej czos sie dzieje i trzeba pogrzebać. - komp diagonostyczny to podstawa.

______________

champion

e53 3.0dA 2005

e53 3.0dA 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.