Skocz do zawartości

318.Elektryczny silnik szberdachu zamiast korby


eaglent

Rekomendowane odpowiedzi

Lektura.

viewtopic.php?f=68&t=120678

 

 

Witam,

jak w temacie, w oryginale w aucie był szyber na korbe lecz jakiś rzemieślnik ją urwał. Moje pytanie jest takie, bo widziałem zestawy na allegro silnik+przekaźnik+przełącznik, czy takie cudo by podpasowało? jak wygląda podłączenie czegoś takiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektura.

viewtopic.php?f=68&t=120678

 

 

Witam,

jak w temacie, w oryginale w aucie był szyber na korbe lecz jakiś rzemieślnik ją urwał. Moje pytanie jest takie, bo widziałem zestawy na allegro silnik+przekaźnik+przełącznik, czy takie cudo by podpasowało? jak wygląda podłączenie czegoś takiego.

Pozdrawiam

żeby założyć silnik elektryczny zamiast manuala, musisz mieć silnik (z przekaźnikiem), przycisk oraz tę maskownicę silnika w której jest przycisk, wszystko pasuje p&p

 

żeby całość zadziałała wystarczy pociągnąć tam minium + (oczywiście po bezpiecznku 30A i kablu 2,5mm2) i masę, cześć e36 miało też moduł komfortu, umożliwiający domykanie szyberdachu z kluczyk, ale nie musisz tego podłączać, zresztą jeśli ma e36 z 92 to i tak nie masz tego modułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, dzięki za pomoc ;) takie rozwiązanie będzie tańsze niż kupno korby za bagatela 120zł

oczywiście, ze nie ma sensu kupować korby za 120, lepiej przejść na elektryka, lepiej wygląda, przyjemniej się użytkuje, wiązkę ze skrzynki przepchniesz oryginalnym otworem w grodzi pod skrzynką bezpieczników, następnie słupkiem i pod podsufitkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.