Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej zrobić wydech [Warszawa]?


WRONA318

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam

 

EL-TEC

ul. Warszawska 55

05-820 Piastów

 

Tel. poszukaj w necie.

 

Dość drodzy, terminy tez odlegle, ale robota pro... Ja bylem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam EL-TEC w Piastowie. Wiedzą co robią. Robiłem u Nich wydech i downpipe. Polecam

 

ROBILES W e92 czy w poprzednikach ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym posluchal jakie dokladniej miales wrazenia bo bede robil wydech za dwa trzy miesiace i zastanawiam sie miedzy eltec i mg motosport a jednak latwiej mi bedzie zostawic samochod w eltecu.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym posluchal jakie dokladniej miales wrazenia bo bede robil wydech za dwa trzy miesiace i zastanawiam sie miedzy eltec i mg motosport a jednak latwiej mi bedzie zostawic samochod w eltecu.

 

Ja mam diesla, więc walorów słuchowych nie ma za wiele. Podjedź do Piastowa i porozmawiaj z chłopakami. Wiedzą co robią i od siebie powiem Ci że robili "grube" projekty dla naprawdę znanych ludzi.

Też miałem zamiar robić wydech w MG- sport, ale tu miałem wszystko na miejscu, spasowane idealnie na samochodzie. Nie żałuję ! Ty zrobisz tam gdzie będziesz uważał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.