Skocz do zawartości

Swiatło stop caly czas sie pali


ki3lich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam e46 320d 150km 2002 i mam problem ze stopem.. problem pojawił się podczas montażu kierownicy multifunkcyjnej.. Wszystko zrobione tak jak na filmikach i na naszym forum nic nie pomyliłem :( palą się równierz kontrolki od przepalonych żarówek tył . Czytałem ze to czujnik , wymieniłem - nic , Wymieniłem równierz modół świateł , równierz nic .. w komputerze wywala bład niestety nie znam niemieckiego cytuje błąd : 20 Leitung Bremslichtschalter , Unterbrechung Error frequency : 2 Fehler momentan vorhanden " Pilnie potrzebuje autka do pracy ale strach zeby mi nikt nie wjechał w ty... Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje Ci pobawić się wiązką kabli, która dochodzi do przełącznika świateł, który na pewno musiałeś demontować dokładając multifunkcję.

 

Ja miałem podobny problem i winne okazały się kable, któryś nie kontaktował. U mnie pierwsze objawy występowały na nierównościach, na kilka sekund potrafiło zapalić przepalone żarówki z tyłu. Brak obwodu = tryb awaryjny, czyli zapalają się wszystkie światła stop plus na samochodziku na zegarach dostajesz info o przepalonych żarówkach z tyłu.

 

U Ciebie obstawiam przerwany obwód pomiędzy włącznikiem świateł a czujnikiem pozycji pedału hamulca, pewnie zruszyłeś demontując.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.