Skocz do zawartości

E46 popekane drewienka - renowacj


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z drewienkami głownie na rączkach kierowcy i pasażera oraz osłony wajchy zmiany biegów. Z tego co wyczytałem, ludzi pisali pare metod naprawy ale jakoś nikt nie stwierdził tej najlepszej i która w ogóle pomoże.

 

Wykończenie drewnianie składa się z: metalu, na tym drewno( nie wiem czy jest czymś jeszcze malowane) i na to lakier. Metody jakie słyszałem to zeszlifowanie, polakierowanie i polerka. niby najprostsze ale wydaje mi sie, ze moze byc nadal widac rysy. kolejna to przeciagniecie jakas chemia, ktora usunie lakier i polakierowanie na nowo i polerka. tez nie brzmi trudno ale nie wiem czy jak nie potraktuje chemia tego drewna to nie zejdzie farba lub bejca, ktora nie wiem czy jest. nie mniej jednak ta metoda wydaje mi sie najrozsadniejsza ale nie wiem czy jak potrakuje chemia to nie bede musial bejcowac drewna, a tego wolalbym uniknac bo ciezko dobrac kolor itp.

 

podsumowując czy ktoś już coś działał w tym temacie i udało się osiągnąć jakieś dobre wyniki? ogólnie sprawa nie wygląda tak prosto ale chciałbym to zrobić sam wiec jakies wskazowki beda mile widziane:) już jak nawet to nie będzie wyglądać idealnie to chociaż niech wygląda troche lepiej. jedyny plus to taki, ze mam pare tych raczek wiec jak cos sie nie uda za pierwszym razem to nie bedzie tragedi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.