Skocz do zawartości

Aktywacja komputera pokładowego(BC)


Irek1975

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sprawe do forumowiczów...Mam e46 318i,1998r,z klimatronicem jednak niestety nie miałem funkcji BC ani w ogóle tego przycisku w manetce.Zakupiłem używaną manetke,zamontowałem ją bo (nie jestem taki lewy :lol: ) to dosyc prosta sprawa i teraz pozostaje sprawa aktywacji komputera żeby działał przełącznik BC ewentualnie odblokowanie tez ukrytych funkcji komputera...Teraz sedno sprawy...Mieszkam w Holandii okolicach Amsterdamu...czy byłby ktoś z tych(albo w tych) okolic miałby DIS-a żeby tą aktywacje mi zrobić?Ponoc jeśli ktoś ma interface i troche pojęcia o tym to zajmuje to chwilę,a tutejsi "magowie"motoryzacji krzyknęli mi za 10 min roboty 120euro!!!Poszaleli!!!A Polacy są jeszcze drożsi bo jak już trafią jelenia to nie wiedzą ile brać!!!A przecież za wymianę obu tylnych łożysk zapłaciłem też 100euro gdzie obu prac nie ma nawet co porównywać....Jeśli ktoś mógłby mi pomóc ew.dać jakieś namiary byłbym wdzięczny...Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz laptop to najlepiej i najtaniej kup sobie interfejs i bedziesz miał problem z głowy na lata :) Zainstalujesz sobie pakiet INPA NCS i nie dość że bedziesz mógł robić sobie diagnostyke bawarki to i kodować rózne fajne opcje :)

 

BC sie aktywuje także w NCS i faktycznie zajmuje to kilka minutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamówiłem sobie z Polski taki oto sprzęt: ://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-pl-adapter-20-pin-komplet-i5079900324.html . Mógłby ktoś z kolegów wypowiedzieć czy to urzadzenie pomoze mi odpalić BC,ewentualnie byłbym wdzięczny za namiary na jakiś zaufany link z programem DIS lub INPA.Pozdrowionka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.