Skocz do zawartości

E90 problem migacz LED


mieshco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów!

 

Czy miał ktoś z Was podobny problem?

 

Mam problem z tylnym prawym migaczem LED w E90 320xd z 2009. Czasem działą bez zarzutu, czasem diody świecą bardzo słabo (kilka skrajnych nie świeci wcale), a komputerze pojawia się błąd oświetlenia zewnętrznego. Do tego migacze z prawej strony migają szybciej - zmniejszenie obwodu elektrycznego.

Link do zdjęcia migacza w trakcie pracy

http://zapisz.net/images/713_unnamed.jpg

 

Czy winna jest tylko lampa i powinienem kupić nową, czy możliwie, że problem leży gdzie indziej?

Nie chcę kupować drogiej lampy (zamiennik od 400 zł), założyć i przekonać się, że to jednak coś innego.

 

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkadzają sie diody led. Żeby to sprawdzić wystarczy przycisnąć jedną i sprawdzić czy działają wszystkie. Można wymienić wadliwą diodę, ale wiąże się to z rozklejaniem lampy, co do najprostszych nie należy. Na allegro lampy do e90 bywają w śmiesznych cenach ew. można sprawdzić czy nie były objęte akcją serwisową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi!!!

 

Zgodnie z poradą kupiłem nową lampę (TYC), założyłem i wszystkie światła działają OK.

 

Jest tylko jeden problem - wyskakuje błąd w komputerze. Zakładam, że to z powodu nie ORI, lecz TYC.

Czy ktoś wie co z tym można zrobić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za podpowiedź. Spróbuję.

Link do aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=5524496705

 

Lampa jest firmy TYC, faktycznie zupełnie nowa. Widać delikatne różnice między ORI szczególnie od wnętrza - nieco gorsza warstwa uszczelniacza, słabszej jakości i słabiej przyklejona. Świeci bardzo ładnie, kolor też jak ORI.

 

Jak by ktoś chciał ORI z przepalonymi diodkami do naprawy to tanio oddam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.