Skocz do zawartości

E46 328i bez VINU ale z ROZMOWĄ TELEFONICZNĄ - CZYTAJCIE!!


Rekomendowane odpowiedzi

http:

 

Witam ponownie koledzy odrazu przepraszam za brak vinu, natomiast jak w tytule rozmowa telefoniczna wiele mi powiedziala facet wymienił maskę przez kontakt z sarną, mowi ze sa jakieś stuki na 1 i 2 biegu przy zmianie takie głuche i mowi ze to jakas tuleja z tyłu numer 9(ja nie wiem co to) co więcej - sam sprowadził ją dla siebie 2 lata temu a od 1,5 roku siedzi sekwencja LPG BRC jeszcze na gwarancji no i z tyłu na nadkolach purchelki są rdzy niewielkie. Chciałbym was prosić o wasze zdanie co myślicie/sądzicie o tym BMW z ogłoszenia, i ile jest warte waszym zdaniem? Lakier i całe auto jest 100% oryginalne oprócz radia i tej maski mierzony miernikiem kazdy element mowil ze mozna zmierzyc nie ma problemu oprocz maski którą wymieniał na "gwałt" bo to jego auto na codzien. Pozdrawiam i piszcie co o tym sądzicie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głuche uderzenie na 1 i 2 to typowa drobna usterka w mocniejszych e46. Rzeczywiscie najczęsciej sa to wyrobione tuleje dyfra. Na forum o tej usterce jest kilkadziesiat tematów. Niemal kazde e46 w tym wieku to ma, bądz miało, lub zaraz bedzie miec.

 

Poza paskudnymi felgami auto wygląda zacnie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.