Skocz do zawartości

dziwne buczenie


johnybmw

Rekomendowane odpowiedzi

viewtopic.php?f=73&t=117891

 

 

 

Witam wszystkich.

Posiadam e61 530xd z 2007r i mam dwa problemy mianowicie przy ruszaniu slychac i czuc takie buczenie jak dodam gazu to to buczenie cichnie. Napewno to nie silnik wydaje mi sie tak jakby wał.

drugi problem to po przejechaniu raz 2km drugim razem 5km samochod podczas dodawania gazu dostaje niesamowitych wibracji trzesie na boki .

Jezeli ktos moze cos podpowiedziec. nadmienie ze auto automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% to konwerter. W mojej e46 skończyło się sprzęgło przy przebiegu 255tys km występował efekt tarki przy 80km/h zdecydowałem się na regenerację, po założeniu tarka zniknęła ale sprzęgło zaczęło dziwnie wyć/huczeć na zimnym więc znowu poszło do naprawy po ponownym zamontowaniu dziwne wycie/huczenie na zimnym zniknęło ale tym razem skrzynia po wrzuceniu na piątkę dostawała wibracji aż całą budą telepało a sprzęgło znowu poszło do roboty a ja jestem już miesiąc bez samochodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.