Skocz do zawartości

Bmw 645 - wentylator chodzi cały czas


n1kor6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mój problem polega na tym, że w mojej 6tce po odpaleniu silnika , czy to na ciepłym czy zimnym odrazu załącza się wentylator na pełnych obrotach . Z tego co się orientuje w naszych samochodach , jest tylko jeden wentylator - ten sam od chłodnicy i klimatyzacji . Klimatyzacjia nie działa . Czy to może miec jakieś powiązanie ? Na komputerze nie ma żadnych błędów . Czy winowajcą ,może byc sterownik wentylatora ? da się to jakoś sprawdzic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........Jasne ze tak o ile ktoś zwrócił uwagę na wartości jakie wskazują. Rozumiem, że objaw wystąpił od tak sobie? Samochód nie został kupiony z tym problemem, nie było stłuczki itd. to w następnym. Kolejności podejrzewałem sterownik wentylatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód kupiłem z tym problemem, jednak nie miał on żadnego poważnego wypadku - jest w stanie idealnym , wszystko na swoim miejscu , tylko ten wentylator i nie działająca klima - podobno była napełniana czynnikiem jednak nic to nie dało.Kompresor nie zatarty . Też podejrzewam sterownik wentylatora , jednak najpierw spróbowałem tutaj napisac , bo może sie okazac że kupie wentylator za 500zł a okaże się to jakaś inna pierdoła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez tak miałem uwalony był sterownik wentylatora , klima nie działała. Wyjmij sterownik i zobacz czy przy kablach wchodzących do sterownika nie ma zielonego nalotu, jak jest to rozkręć sterownik wydłub takie coś w podobne do silikonu ,wyczyść i przylutuj styki i będzie ok. Mi się tak udało zrobić , ale może tez być spalony wtedy d..a :) Poszukaj tematu naprawa sterownika , tam są zdjęcia.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.