Skocz do zawartości

E46 318i check engine problem


Piotr153

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jestem nowym użytkownikiem forum chciałbym, wszystkich serdecznie powitać,

do tej pory dzielnie radziłem sobie z wszystkimi usterkami w moim aucie przy pomocy

Waszych porad na forum lecz zmuszony jestem prosić o pomoc.

Mianowicie ostatnio jadąc niedługi odcinek nagle zaświeciła się kontrolka check engine

i auto zaczęło dziwnie pracować, spadek mocy, trzęsienie silnika, nieco podwyższony dźwięk

pracy silnika. Na następny dzień auto odpaliłem i wszystko jest ok...co prawda przejechałem tylko 20km

do i z pracy ale wydaje się ze problem znikł, jedynym niepokojącym syndromem jest delikatne drganie przy przyspieszaniu.

W związku z powyższym problemem mam pytanko, czy ktoś miał podobny problem ewentualnie czy

można obstawiać coś w ciemno?

Ewentualnie czy jest jakiś forumowicz z okolic Rudy Sl który mógłby zczytać błąd

(oczywiście za odpłatą alkoholową :lol: lub pieniężną) lub polecić jakiś dobry warsztat?

 

Moje drugie pytanie to czy możecie polecić kogoś od pilotów z centralnego zamka ze śląska

ponieważ rozbierałem już sam piloty, dawałem elektronikom i nadal mam problemy z otwieraniem,

10 razy pilot działa a 10 nie :)

 

Ps z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuli do wróżb nie mamy, mógł Ci wypaść zapłon, może czujnik wałka dolotowego lub wydechowego, a może przyszła pora na wałek mimośrodowy? Sam widzisz opcji jest kilka, albo kupujesz nam kulę i wróżymy, albo podpinasz pod kompa i czytasz, przy czym tą ostatnią usterkę nie tak łatwo zdiagnozować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.