Skocz do zawartości

BMW 335i E92 LCI M-pak DKG Sal WBAKG71060E248202


Rekomendowane odpowiedzi

I taki też jestem, stąd odrzucam propozycje kupna od zaraz.

Swoją drogą odpowiadając na Wasze pytania odnośnie tego czy zaliczka czy zadatek to mam... i to i to :D

Najpierw została przelana kwota nazwana jako zaliczka, a po kilku dniach ponowny przelew na taką samą kwotę nazwany jako zadatek więc mam teraz podwójną kwotę.

Kupujący przemyślał chyba temat, bo zadatek jest o wiele bardziej wiążący dla stron niż zaliczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to w takim przypadku możesz traktować auto jako sprzedane :wink: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki też jestem, stąd odrzucam propozycje kupna od zaraz.

Swoją drogą odpowiadając na Wasze pytania odnośnie tego czy zaliczka czy zadatek to mam... i to i to :D

Najpierw została przelana kwota nazwana jako zaliczka, a po kilku dniach ponowny przelew na taką samą kwotę nazwany jako zadatek więc mam teraz podwójną kwotę.

Kupujący przemyślał chyba temat, bo zadatek jest o wiele bardziej wiążący dla stron niż zaliczka.

 

Nie dziwie się, pozazdrościć samochodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

To auto kiedyś wisiało na aukcji poleasingowej - z tego co pamietam miało kilka elementów lakierowane. Przebieg by sie zgadzał, bo wtedy miało < 100kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane :cry2:

Tak jak przypuszczałem - kupił pierwszy klient który przyjechał oglądnąć i sprawdzić samochód w ASO.

Jedno z niewielu które nie miało żadnego błędu zapisanego w centralce (nie licząc nadmiernego poboru prądu przy zgaszonym silniku - efekt GPS antykradzieżowego).

Kupił pasjonat marki, który miał wcześniej kilkanaście innych modeli BMW i zapragnął teraz tego.

Niech dobrze służy nowemu właścicielowi i dba o nie tak jak ja dbałem :cool2:

Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.