Skocz do zawartości

BMW E46 320 2.0 136KM szarpanie podczas 1500-2500tys obr


Robertxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem ,otóż gdy jadę sobie spokojnie ze stałą predkością i mam okolo od 1500 do 2500tys obr to czuc szarpanie, ale gdy podczas tego szarpania dodam mocniej gazu to auto normalnie przyszpiesza i nie ma żadnego szarpania, czy ktos sie spotkal z takim proproblem? Moj znajomy twierdzi ze to pewnie pompa wtryskowa ale dziwne by to bylo zeby to bylo tylko w granicach mniej więcej 1500-2500tyś obr i tylko przy stalej prędkości. Dodam tez ze kończy mi się sprzęgło ale to nie moze byc przez to. Jesli ktos sie spotkal z takim problemem to proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprzęgło się ślizga? Bo za nim kupiłem moje bmw,to jedną jeździłem i sprzęgło się ślizgało i właśnie w zakresie tych obrotów szarpała.. ale to aż budą trzęsło... jak się nie ślizga,to podepnij do kompa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponoc slyszlem ze to sensor polozenia walu korbowego ale glowy sobie nie dam uciac zaczyna mie sie dziac to samo jak narazie udalo mi sie rozwiazac problem ze spadkiem mocy kupilem nowy elektro zawor cisnieniowy od egr albo od turbo za sto funtow bo mam anglika I jestem w uk, autko odzylo I to mocno ale pali teraz jak smok zauwazylem po trasie do pracy ta wskazowka od diesla troche szybciej spade mysle ze czas wymienic egr, bo ja tam w zadne czyszczenie nie wieze tak samo jak mowia ze ten co wymienilem sie myje albo czysci I co powiem to powiem po rozlozeniu nz czesci nie ma mozliwosci wyczyszczenia dokladnie a jesli cos ma dzialac to trzeba kupic nowe a nie czyscic bmw lubi nowe czesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.