Skocz do zawartości

urwany króciec przelewowy chlodnicy


brazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem dzis wyciek mi plyn podczas jazdy po miescie , po wjechaniu do garazu okazalo sie ze pekl krociec ten ktory jest w chlodnicy po prawej stronie polaczony z przelewem zbiorniczka wyrownawczego po. Po sciagnieciu wezyka wyciagnalem go a druga jego czesc wpadla widocznie w chlodnice , gdzie taki krociec moge dostac , nie ma na tym tez zadnego nr prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Chodzi o ten króciec duży, do którego wchodzi gruby wąż z silnika? Jeśli tak, to niestety chłodnica do wymiany, albo ewentualnie króciec do spawania, chociaż jak jest niekompletny, to nie ma co spawać.

Przyczyną wyrywania tych króćców są zużyte poduszki silnika - silnik po prostu po dodaniu gazu za mocno się wychyla i wyrywa wąż. Więc od razu też je wymień, bo problem się powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam to samo urwal mi sie ten króciec ,czy jest wymienialna czesc?

Witam ja tez nie moglem tego nigdzie dostac zaden sklep czy hurtownia nie mieli i co ciekekawe w Bmw tez tego nie sprzedaja jako osobny element tylko cala chlodnica , ale króciec ten mozna dostac w Mercedesie kosztuje 20 zl bo jest taki sam identyczny w Mercedesie bodajze 124 bo juz dokladnie nie pamietam teraz , najlepiej podac nr czesci i nie ma zadnego problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten króciec duży, do którego wchodzi gruby wąż z silnika? Jeśli tak, to niestety chłodnica do wymiany, albo ewentualnie króciec do spawania, chociaż jak jest niekompletny, to nie ma co spawać.

Przyczyną wyrywania tych króćców są zużyte poduszki silnika - silnik po prostu po dodaniu gazu za mocno się wychyla i wyrywa wąż. Więc od razu też je wymień, bo problem się powtórzy.

chodzi o króciec maly przelewowy ,chlodnica -zbiornik wyrównawczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego króciec ten jest wyciagany jedynie jesli sie ukruszyl trzeba uwazac zeby dolna czesc nie wpadla do chlodnicy ,ale jesli juz masz wyciagniety to ok, a jesli chodzi gdzie kupic to juz pisalem wyzej ze w sklepie czy hurtowni nie dostaniesz nigdzie w Polsce nawet w serwisie Bmw tez nie bo sprzedaja cala chlodnice razem z tym jako jeden element, ale wystarczy zadzwonic do salonu-serwisu Mercedesa i od mercedesa jest identyczny króciec jak ten twoj z bmw , podaje ci nr czesci 0005000894, podaj im taki nr i masz identyczny krociec , ja mialem blisko to podjechalem do salonu Merca i sam sobie odebralem ,a jesli masz daleko to mozna zamowic u nich i wysylka do domu. Mysle ze dosyc jasno naswietlilem temat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.