Skocz do zawartości

czy zderzak tylny od e91 pasuje do e90?


Vapor

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o ten zderzak bo się zastanawiam czy lepiej kupić nowy czy naprawić ten co jest w aucie.

Mam taką małą wgniotkę o wymiarach 5x5cm z małym pęknięciem plastiku w tylnym zderzaku z lewej strony i szpeci mi to wygląda auta (wgniotka zrobiona jeszcze za kadencji poprzedniego właściciela dawno temu)

 

Chce zlikwidować tę szkodę. Byłem dziś u faceta w zakłądzie likwidacji szkód to mi powiedział że może mi to zrobić za 600 zł :!: bo trzeba zderzak zdjąć, potem tamto zgrzać, wyrównać i potem polakieruje cały zderzak i go spowrotem założy.... wydawał się chętny do pomocy ale 600 zł za takie coś ?

Najdrożej to lakierowanie bo zamiast lakierować tylko tę zaprawkę co powstanie to oni chcą cały zderzak lakierować a malowanie elementu to wiadomo- jakies 400zl.

 

Nie dałoby się zlikwidować tej szkody żeby się zamknąć powiedzmy w 300 zł ? To w sumie dość drobna kosmetyczna rzecz do zrobienia ,a koszta jakie mi podał ten facet są duże. A na koniec na pocieszenie to mi jeszcze powiedział że musiałbym zostawić auto na 3 dni bo tyle się z tym zejdzie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tanio, niepotrzebny zderzak do e90

(tył, nie naprawiany, nie popękany, kompletny,czujniki, ślizgi)

SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

jak co to P.W

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest , potrzebowalbym czarny Pre Lci.

A kupno innego zderzaka to i tak ze 200zł + przesyłka + lakierowanie to wyjdzie 600-700 a za 600 ten facet moze mi naprawić co go mam pod nosem.

Nie kolego, z AC nie mogę tego zrobić ponieważ wykupiłem tylko Mini od kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest , potrzebowalbym czarny Pre Lci.

A kupno innego zderzaka to i tak ze 200zł + przesyłka + lakierowanie to wyjdzie 600-700 a za 600 ten facet moze mi naprawić co go mam pod nosem.

Nie kolego, z AC nie mogę tego zrobić ponieważ wykupiłem tylko Mini od kradzieży

 

Ja mógłbym Ci go oddać za darmo, bo mi tylko miejsce niepotrzebnie zajmuje. Jedyny koszt to kurier, ale możesz go sam podesłać do mnie jeśli byś się zdecydował. Zderzak jest gotowy do założenia bez malowania. O ile masz zwykły czarny, nie metalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.