Skocz do zawartości

Kontrolka silnika - bez bledu


hektorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rano odpalam auto jade do myjni i po myjni widze ze swieci sie kontrolka silnika (nie wiem czy wczesniej przed myjnia sie nie palila)

W opcjach jak sprawdzam to nie ma zadnego bledu, a kontrolka sie swieci.

Otworzylem maske i kolo silnika byl kawalek takiej szarej gumowej izolacji jakby od kabla jakby oderwana lub ugrziona, na miejscu w ktorym stalem cala noc byly male kawalki tej rurki.

Co to wszystko moze oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz Kune w okolicy i tak bedzie Ci skubac instalacje.U mnie w rocznej Corsie żony Kuna zjadał wszystkie kable od sond lambda,nagryzła przewód od rozrusznika i przewody paliwowe.Koszt naprawy 2390zł w ASO,zgłosiłem na AC.Spryskałem pod maską http://www.boll.pl/files/product/474659338/boll-srodek-odstraszajacy-kuny-ulotka-nowosc.pdf

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ma jakiejś recepty, a potrafią być nie dość że wredne to i upierdliwe. Co więcej mogą tak gryźć że nie zobaczysz dopóki nie dotkniesz i specjalnie nie przyglądniesz się.

Są różne sposoby ale 2 najpewniejsze to parkować gdzieś indziej, nie pod gołym niebem oraz system porażający HV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiejś recepty, a potrafią być nie dość że wredne to i upierdliwe. Co więcej mogą tak gryźć że nie zobaczysz dopóki nie dotkniesz i specjalnie nie przyglądniesz się.

Są różne sposoby ale 2 najpewniejsze to parkować gdzieś indziej, nie pod gołym niebem oraz system porażający HV.

 

Kochani,

ja wiem ze to jest kuna lub jakis inny gryzon.

Pytanie czy widzac to co przegryzla (zdjecie z zalacznika) wiecie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na przewód podciśnienia ale czego nie wiem ,najlepiej zrób zdjęcie z czego to zdemontowałeś.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.