Skocz do zawartości

E 46 2003 Rok 150 KM Błąd 4332,4B90,4351


Bleki1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis podczas jazdy na 2 biegu około 20 km na godzine nagle auto wydało dziwny dzwiek i straciło moc . od razu zgasiłem podjechałem z mechanikiem i kompem ... a tu 3 błędy :

 

Zawór regulacji ciśnienia na szynie paliwowej - aktywacja przerwana (4332)

kontrola ciśnienia na szynie paliwowej przy rozruchu silnika (4B90)

Zawór regulacji ciśnienia na szynie paliwowej - zwarcie do masy (4351)

 

Jakas fachowa poorada ?? Po oczytaniu sie w google i forach wychodzi mi czujnik cisnienia na szynie cr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak ... Podjechałem rano zeby zabrac auto do mechanika ale Tesciu mówi spr moze zapali . Wiec przekrecam stacyjke ... Zapalił ... No to jade do warsztatu do 2000 obr jakos idzie pozniej jak by brak mocy . Nic dojechałem na warsztat ( brak kopcenia po drodze czy nie równej pracy ) Czujniki oba zostały oczyszczone przedmuchane powietrzem włożone . I brak błędów . Auto mocne zasuwa jak ta lala. Wracam nim do pracy jakies 3 km przy samej firmie dosłownie gasnie ... Nie odpala . Dzwonie do mechanika ... Przybywa z kompem i zestawem kluczy podłączamy kompa i pokazuje nam wtrysk 1 i 4 . ( o w Du*&^ Jeb&*^a mać se myśle :) ) Ale kasujemy błędy przekrecam stacyjke nie zapala wyrzuca 4 wtryski uszkodzone. Zbyszek ( mechanik ) czerwony sie zrobił na twarzy ( uwielbia mercedesy ;) ) i mówi nie możliwe . Rozbiera pokrywe odpina wtryski mówi bedziemy podłączać i krecic kazdy po koleji zobaczymy co będzie. Po czym zauwaza przeytarty kabel przy czujniku podaj mu izolacje ( chociaz do czegos sie przydałem ) izoluje przeglada jeszcze wszystkie wtyczki od wtrysków znajduje jeszcze w jednym dwa miejsca izoluje ... Auto pali od strzała ... Jezdzi jak nalezy problemu brak :) Jade dzis taka trase około 500 KM w jedna strone napisze wieczorem czy sie udało bez problemów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.