Skocz do zawartości

e36 problem z szyberdachem


NavI89

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę się zapoznać.

viewtopic.php?f=68&t=120678

 

 

 

 

Witam. Jakiś czas temu kupiłem swoją e36.

Nastały cieplejsze dni więc czas aby skorzystać z udogodnień, które posiada ten samochód a mowa tu oczywiście o szyberdachu ;) wcześniej szczerze mówiąc nie eksploatowałem go a gdy już to zrobiłem od razu pojawił się problem. Żeby pozostawić temat klarowny i przejrzysty - szyberdach jest na korbkę :lol:

Podczas otwierania korbka została mi w ręku. Niby da się założyć ale w pozycji neutralnej spada (zdjęcie)

Moje pytanie brzmi - czy da sie coś zrobić z tym rażącym mnie w oczy detalem.

Usterka może i błacha ale to zawsze usterka :/

Z góry dzięki za sugestie

Pozdrawiam Bartek

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5f44b59a6a02.jpghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c7a81d6b67a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw się w kupowanie manuala przerób na elektryczny szyberdach, wystarczy że kupisz silnik szyberdachu oraz osłonę z przyciskiem, doprowadzisz kable i działa

 

a pewnie łatwiej dostaniesz elementy elektrycznie sterowanego szyberdachu niż manualnego, bo manualny szyberdach to swego rodzaju rarytas, większość to elektryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do przekładania szyberdachu - niestety nie znalazłem żadnych informacji na forum :/

Czy jest to skomplikowane? Domyślam, się, że będzie trzeba ściągać całą podsufitkę i tak dalej. To akurat mnie nie przeraża. Bardziej chodzi mi o pociągnięcie kabli.

Nie ma mowy o malowaniu więc, czy muszę znaleźć szyberdach w kolorze mojego nadwozia czy jednak może da się jakoś przełożyć elementy zewnętrzny?

 

Co do korby, to faktycznie rarytas... nie mogę dostać nigdzie żadnej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.