Skocz do zawartości

Problem z centralnym


Rychta

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam taki oto problem, centralny z kluczyka raz działa dobrze a raz musze stać przy samochodzie i klikać 3 min. żeby go zamknąć albo otworzyć. Bateria sprawdzona napiecie 3.8V, wczoraj programowałem kluczyk na nowo i nic to nie dało. Co może być problemem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zobacz czy jak przy probie otwierania/zamykania w momencie kiedy centralny nie reaguje na przycisniecie pilota mruga dioda na kluczyku. Ja tak mialem ze batreria byla nowa w kluczyku, kluczyki zaprogramowane a czasem poprostu kluczyk nie dzialal po rozebraniu i wyczyszczeniu stykow pod przyciskami dziala do dzisiaj mialem tam troche wilgoci i sniedz sie zrobila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Od jakiegoś czasu miewam problem z zamknięciem auta z pilota, pojawia się to co jakiś czas, krótszy lub dłuższy i zdarza się pojedynczo lub kilka razy pod rząd. Wtedy muszę zamknąć z klucza. Dodatkowo całkowicie nie działa przycisk centralnego z konsoli wewnątrz auta. Bezpieczniki sprawne. Czy może to być problem z modułem komfortu ? Czy może jeszcze coś innego ? I czy łączyć pilot z przyciskiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rówież mam problem z centralnym. Z pilota jak i z konsoli zamyka mi tylko drzwi pasażera. Przednie szyby nie zamykają się równo, jest ok 0,5-1s opoźnienia wzgledem szyb.

Nie działa także drugi stopień przełącznika od szyby kierowcy. Kiedy zamykam szybę muszę trzymać ciągle przełącznik, zamiast pojedynczego kliknięcia. Nie wiem czy zepsuty moduł czy przełącznik/zamek do wymiany. Zamka do coupe od strony kierowcy szukać na próżno, tylko angliki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.