Skocz do zawartości

E46 coupe 323i 00" Stahlgrau Metallic 2k16 BBS x EIBACH


smialyyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W końcu zamontowane sprężyny, montowałem sam, zeszło mi jakieś 5h, ogólnie żaden problem z montażem :) Jazda dużo lepsza, samochód jest pewniejszy w zakrętach, a twardość nie uległa mocnej zmianie.

Po skończonej pracy, samochód wymyty, nałożony Quick detailer poorboy's oraz niewidzialna wycieraczka na wszystkie szyby od glass science.

Podjechałem na fajną miejscówkę zrobić zdjęcia, niestety była zamknięta + aparat odmówił posłuszeństwa, więc na szybkości kilka zdjęć zrobiłem telefonem :D

IMG_4611.JPG

IMG_4617.JPG

IMG_4626.JPG

IMG_4628.JPG

IMG_4633.JPG

IMG_4644.JPG

IMG_4646.JPG

IMG_4647.JPG

Na najbliższy czas kończę prace przy wyglądzie zewnętrznym( tylko zamontuje smoke kierunkowskazy+ wymiana żarówek na białe), zabieram się za środek- podłokietnik, podsufitka, obszycie ładnie półki z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnim czasem wymieniona chłodnica(nowy NRF) i termostat (nowy wahler), ze starości już niezbyt dobrze spełniały swoją funkcję- były jeszcze oryginalne z pierwszego montażu :)

 

Wczoraj zrobiona płukanka(wlałem 650ml, ponieważ oleju wchodzi 6,5l a zalecane 500ml na 5l oleju) + wymiana oleju+ filtr powietrza(mann)+ filtr oleju(mann). Przebieg 274k, właśnie pykło 20k od zakupu :)

W wolnej chwili wymienię filtr paliwa, kabinowy oraz świece- części już czekają, ale pogody nie ma :(

IMG_4977.JPG

IMG_4978.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z ostatnich napraw i wymian:

- wymiana wszystkich filtrów (przebieg 275500)

-wymiana świec na denso ik20tt (przebieg 275000)

-wymiana dwóch osłon tarczy hamulcowych tył- stare były zardzewiałe + wymiana szczęk i zestaw naprawczy hamulca ręcznego(przebieg 276000)

-wymiana zbiorniczku wyrównawczego płynu chłodniczego+górnego przewodu wraz z krućcem+ nowy płyn chłodniczy( przebieg 277000)

 

W sumie żadna naprawa nie była pilna, osłony mogły być dalej te same, szczęki nie były bardzo zużyte, ale co nowe to nowe :P. Zbiorniczek i kruciec lekko się pocił więc również wymieniłem. A świece nie były wymieniane za mojej kadencji użytkowania samochodu(już 20k zrobione) więc zdecydowałem się na wymiane. Przy okazji byłem sprawdzić instalacje LPG, podpięte pod kompa wszystko idealnie, 0 jakichkolwiek błędów lub dziwnych wskazań.

W połowie września będzie 'mały" upgrade co do wnętrza, dla niektórych może i większy :D , STAY TUNED, wrzucę wyniki prac i wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto idealnie przygotowane do zdjęć, widać rękę zawodowca, podziwiam i zazdroszczę, bo sam nie mam do tego cierpliwości i umiejętności ;) To już kolejny temat dziś, gdzie ktoś wspomina o wymianie zbiorniczka wyrównawczego i króćca, aż mam ochotę iść do garażu z latarką, zobaczyć co się dzieje u mnie, bo czuję że nie zasnę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto idealnie przygotowane do zdjęć, widać rękę zawodowca, podziwiam i zazdroszczę, bo sam nie mam do tego cierpliwości i umiejętności ;) To już kolejny temat dziś, gdzie ktoś wspomina o wymianie zbiorniczka wyrównawczego i króćca, aż mam ochotę iść do garażu z latarką, zobaczyć co się dzieje u mnie, bo czuję że nie zasnę :mrgreen:

 

eee, wlasnie nie przygotowane. Widać nawet holosy na szybie po niedotartej niewidzialnej wycieraczce na szybach :evil: Ale kiedyś się doczeka wypucowania i porządnych zdjęć, na razie za dużo kilometrów robie by zadbać.

Ale bardzo miło słyszeć takie słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

I tak jak mówiłem że będą zmiany we wnętrzu:

*wpadła nawigacja z androidem 5.1 z aliexpress dedykowana do e46

*podsufitka, słupki, półka obszyta na czarno, pseudo alcantara

*odświeżone fotele, malowałem saphirem pęknięcia i przebarwienia w skórze

*wymieniony stelaż pod climatronic nowy z ASO

*odmalowany tunel oraz wszystkie elementy podsufitki na czarno

*kilka pierdół jak spinki do dywaników itp

*kompleksowe czyszczenie wnętrza, do pełni szczęścia brakuje wyprania foteli(prałem rok temu, ale już widać syf, postaram się to ogarnąć w najbliższym czasie)

 

Zdjęć na razie nie ma, z telefonu wychodzi lipa, a aparatu aktualnie w krakowie nie mam, postaram się coś szybko załątwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nawigacji :

IMG_5368.JPG

Ogólnie jestem zadowolony, android nie zamula. Dźwięk do przeżycia, lepiej od ori bmw, ale gorzej od dobrego, markowego zewnętrznego radia. Nawigacja bardzo przyjemnie działa, szybko łapie zasięg. Sterowanie z kierownicy mi średnio działa, ale czuje że to przerwany jakiś kabel w mojej instalacji. Ekran niezłej jakości, nie irytuje bardzo w nocy, w dzień w słońcu coś tam widać, ale i tak muszę kupić folie matową.

Fajną opcją jest to że gdy mam włączonego yanosika, to po włączeniu samochodu kolejnym razem, automatycznie działa od razu. Podświetlenie przycisków podobne do ori, ciut bardziej czerwone. Tak czy inaczej jestem zadowlony, kosztowało mnie 240$ + 101zł cła - 57zł cashback( dogadałem się z chińczykiem by wartość wpisał 60$, stąd takie niskie cło. dla zainteresowanych uzyskaniem cashbacku z aliexpress, zapraszam na pw). Kupione ze sklepu navi-fly na aliexpress. Android 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.