Skocz do zawartości

BMW e46 323ci 2.5L WBABM310X0EZ68510


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wstępnie umówiłem się z sprzedawcą na sobotę,powiedział,że ma kilka rys i małe purchle od rdzy na dolnej krawędzi drzwi kierowcy.

Jeśli ktoś jest z woj.łódzkiego albo mazowieckiego i zna się na marce to chętnie wezmę go ze sobą oczywiście zapłacę za poświęcony mi czas i pomoc :) ewentualnie proszę o namiar na jakiegoś pana magika z lapkiem,który zobaczy mi błędy itd z tamtego województwa :p Biorąc pod uwagę,że to będzie moje drugie auto ,ale pierwsze za swoje pieniądze trochę się boję sam jechać :p ,a przy naszych zarobkach taka kwota jest nie mała :) spędziłem nad informacjami o tym egzemplarzu dwa dni,ale to nic w porównaniu z okiem osoby,która już kocha te auta :)

 

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5238753821

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze w fatalnym stanie, siedzenia wymienione, mieszek gałki biegów dziurawy. Ksenony dołożone bez sprysków. Lusterko i przednia szyba nie od tego auta. Wszystkie lampy powinny być pomarańczowe. Radio wymienione. Powyginana rynienka błotnika. Wisienką na torcie jest gustowny korek pojemnika na płyn do spryskiwaczy. To "auto" mogłoby powalczyć o główną nagrodę w kategorii szmelc roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,tak teraz spojrzałem i wygląda jakby wpuścili tam gromadę kotów to raz,dwa,że skóra tak jak napisałeś nie była pielęgnowana,ale coś jeszcze...na zdjęciu ,na którym widać radio ( 9 fotka od dołu) są te listwy a'la drewno i jakoś nie są spasowane wg mnie ;p ,a podłoga jeśli jest z takiego materiału jak w 5 gran turismo to już pozamiatane.... Edytowane przez niuniek0773
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie już sobie daruję :D nie ma nawet co jechać ;p szukam autka dalej :) Dziękuję z całego serca :) Swoją drogą pierwszym sygnałem dla mnie była rozmowa telefoniczna z panem...

ja:dzień dobry dzwonią w sprawie aukcji bmw na allegro

pan: aaa o którą chodzi?

na tym powinienem już skończyć..

jeszcze powiedział,że zaraz do Niemiec wyjeżdża..

Czyli prawie dostałem po tyłku gdyby nie wy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że koszty utrzymania e46 nie są takie same, jak w przypadku golfa 3. I że zarezerwowałeś dodatkowe 2-3k zł na naprawy oprócz kwoty, którą chcesz przeznaczyć na zakup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.