Skocz do zawartości

e39 touring pdc


marko25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem turasa bez prawego przedniego czujnika pdc dokupilem czujnik podłączyłem i pdc dalej nie działa uruchamia sie długi dzwiek na 3 sec i cisza guzik pdc mruga

podłączylem inpe i mam błąd 6 czujnikow na 8

tylko 2 tylne w zderzaku cykaja na ucho 2 po bokach nie cykacja i 4 z przodu razem z tym ktory dołozyłem nie cykają dziwne zeby wszystkie prawie były uszkodzone podejrzewam ,ze winowajcą jest modul pdc

posiada ktos moze schemat modułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Moduł podmień nawet na próbę od kogoś i będziesz widział, grzebanie w środku jest bez sensu.

Możliwe że ktoś przed sprzedażą popodmieniał ci czujniki na padnięte, bo wszystkie oprócz tych które masz sprawne, jesteś w stanie wyjąć bez zdejmowania zderzaków - dlatego obstawiam jednak czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna wiązka nad tłumikiem dokladnie byla przetarta w lewym skrajnym prawy skrajny przy samej wtyczce byl naderwany zolty kabel

lewy przod obydwa wyjalem psiklem sprayem do elektroniki przetarlem i dzialaja prawy przedni przy samej wtyczce nadpalony niebieski przewod w srodku w samej wtyczce przed byl kontakt za juz nie

wymienione wszystkie wtyczki akurat mialem z aledrogo wiazke do pdc rezerwowo za 20zl

to z niej bralem co potrzebne chodzi gra wszystko

tak przy okazji mam dokupiony 1 czujnik pełny okgragly moje są jak by kwadratowe i z nim działa pare razy czytalem ze nie moga byc inne a jednak u mnie z innym system działa i jest ok :cool2:

teraz zabieram sie za szukanie tempomatu dlaczego nie działa bralem lekką nadzieje ze przez pdc tempomat nie działa niestety pdc zrobione a tempo dalej nie chce sie wlaczyc klawisze w kierownicy sprawdzilem dzialaja kontaktuja

aktywacja dziala zapala sie zielona kontrolka na liczniku jednak zero rekacji na + i - automat wiec czujnik sprzegla odpada 3.0d wiec przy przepustnicy nie ma co ogladac nie ma nigdzie w inpie samego modulu tempomatu zeby sie polaczyc i zobaczyc o dziwo w silniku blad tylko 1 nr 6660 z webasta brak masy piec milczy wiec do wymiany tez pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.