Skocz do zawartości

F25 - ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu


ksal29

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktoś z praktycznego doświadczenia może się wypowiedzieć na temat przydatności tego gażdżetu, czy można na nim polegać, czy ułatwia życie, zwiększa bezpieczeństwo, czy też raczej lepiej sobie darować tą zabawkę za niecałe 3kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wg mnie gadżet całkiem przydatny, ale nie za taką kwotę... wg mnie lepszym dodatkiem jest info o samochodzie w martwym polu, ale w X3 nie miałem z tym do czynienia.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym monitorowaniu martwego pola właśnie piszę - tak tak opcja nazywa się w polskim konfiguratorze bmw (w ang. active blind spot detection). Zastanawia mnie czy te czujniki nie brudzą się zbyt łatwo i przestają działać tym samym oraz czy ta lampka w lusterku jest przy świetle dziennym widoczna w ogóle.

 

Przyjdzie mi sprawdzić na własnej skórze. Zresztą jak już się doczekam na produkcje i transport mojego X3 w wakacje, to opiszę na forum wrażenia z jazdy i przydatność w praktyce różnych "gadżetów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja o zmianie pasa ruchu a martwe pole to dwie różne rzeczy.

Jeżeli skonfigurujemy informację o zmianie pasa ruchu to otrzymamy także informację o poprzedzającym aucie i pieszym. Jeżeli zmienimy pas ruchu bez kierunku do otrzymamy drgania w kole kierownicy. Mam taką opcję i potwierdzam, że jest to świetna rzecz, a w szczególności podczas jazdy na długich odcinkach, kiedy mażemy przysnąć. Ważne na jezdni muszą być namalowane pasy

 

Jeżeli chodzi o martwe pole - to mamy kontrolkę w lusterku z informacją o aucie z boku- nie mam to się nie wypowiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.