Skocz do zawartości

BMW E63 630iA 258KM :) kolejny update str.2


blademan89

Rekomendowane odpowiedzi

blademan z osiagami juz tak jest po tygodniu jazdy znowu malo :D widze na tym forum jakos cisza juz widzialem wczesniej twoja furke na sporcie tam ludzie czesciej maja cos do powiedzenia :cool2:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale jary zobacz auto ma juz ponad 10 lat a cena jego wieksza niz seri 7 oczywiscie z tego roku plusem jest ze auto jest dosyc niespotykane sportowe a zarazem do bolu komfortowe jak dla mnie kwintesencja bmw wyglad ponadczasowy sport elegancja i ogromna radosc z jazdy :8)

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 to zawsze było duże GT, bardziej wygodne niż sportowe. Oczywiście wygodne dla 2 osób :) Jak dla mnie fajne auto na weekend, a jeśli chodzi o silnik, to chyba najmniej problematyczna benzyna z tych co tam były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale jary zobacz auto ma juz ponad 10 lat a cena jego wieksza niz seri 7 oczywiscie z tego roku plusem jest ze auto jest dosyc niespotykane sportowe a zarazem do bolu komfortowe jak dla mnie kwintesencja bmw wyglad ponadczasowy sport elegancja i ogromna radosc z jazdy :8)

 

 

Gdyby mi sie nie podobal to na pewno bym nim nie jezdzil. 6er jak tylko zobaczylem w 2004r za gowniarza to sie zakochalem ;)

 

Co do komfortu to za wiele go nie mam na obecnym zawiasie ;)

 

6 to zawsze było duże GT, bardziej wygodne niż sportowe. Oczywiście wygodne dla 2 osób :) Jak dla mnie fajne auto na weekend, a jeśli chodzi o silnik, to chyba najmniej problematyczna benzyna z tych co tam były.

 

Dokladnie, auto tylko dla 2 osob bo z tylu to za wiele miejsca nie ma. Ogolnie E63 jest strasznie niepraktycznym autem... Mi moja 6tka sluzy typowo weekendowo, a co do silnika to taki byl zamiar - nie chcialem V8 ze wzgledu na klopoty z nim zwiazane. Mysle, ze juz wyleczylem swoje auto ze wszystkich bolaczek na dzien dzisiejszy. Ogolnie kupilem swojej drugiej polowce malego upalacza do miasta i moge zmienic auto dla siebie wiec nie wiem czy 630i dlugo zagosci w moich rekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nadal choruję na E63 M6, ale to auto nie ma żadnego logicznego uzasadnienia :D Kłopotliwe w utrzymaniu, szybkie jest tylko na prostej, na tor się nie nadaje. Skłaniam się chyba bardziej przy cabrio, bo przynajmniej dobrze silnik słychać, ale z drugiej strony, waga zabija jeszcze bardziej osiągi auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nadal choruję na E63 M6, ale to auto nie ma żadnego logicznego uzasadnienia :D Kłopotliwe w utrzymaniu, szybkie jest tylko na prostej, na tor się nie nadaje. Skłaniam się chyba bardziej przy cabrio, bo przynajmniej dobrze silnik słychać, ale z drugiej strony, waga zabija jeszcze bardziej osiągi auta.

 

Mialo byc M6 E63, ale juz o nim zapomnialem ze wzgledu na awaryjnosc i wlasciwosci jezdne. W podobnej cenie wolalbym jednak E92 M3 i piekny dzwiek V8. Ogolnie sam nie wiem czego chce wiec kolejne auto moze byc zaskoczeniem rowniez dla samego mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj wzialem sie za modul mulf/bluetooth w moim e63.

 

Modul znajduje sie z oparciem kanapy po prawej stronie. Aby sie do niego dostac musimy wyjac kanape: dol jest na dwoch zatrzaskach wiec wystarczy mocno pociagnac ku gorze. Po czym mamy dwie nakretki do odkrecenia na dole oparcia i musimy wyjac dwa zaglowki, ktore rowniez trzeba wyjac silowo.

 

Aby wszystko dzialalo poprawnie potrzebujemy zrobic 'bypass' dwoch kabli swiatlowodu.

 

Tutaj wiecej info na ten temat:

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=899072

 

a tutaj dwie fotki jak ten bypass wyglada.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/910/xyz1YI.jpg

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/910/zUyUsg.jpg

 

Jak ktos nie chce wydawac sporo kasy na nowy modul jest to najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno sie przyda dla potomnosci:) jakies nowe mody ? ostatnio pisales cos ze zmieniasz fure jest juz cos na oku ?? :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak chaotyczny ten opis, że kompletnie nie rozumiem co zrobiłeś i po co ;]

 

sorry za roztargniecie, kopiowalem z innego forum.

 

Mialem problemy z zacinajacym sie idrive oraz zanikajacym dzwiekiem. Najczesciej uszkodzony modul bluetooth powoduje takie objawy - tak tez bylo u mnie tym razem. Aby wszystko dzialalo jak nalezy trzeba zrobic bypass na dwoch swiatlowodach, ktore normalnie sa we wtyczce wchodzacej do owego modulu.

 

napewno sie przyda dla potomnosci:) jakies nowe mody ? ostatnio pisales cos ze zmieniasz fure jest juz cos na oku ?? :wink:

 

Na Polskich forach nie moglem za wiele znalesc na ten temat, dlatego tez sie podzielilem z Wami jak to wyglada w praktyce - 30min roboty.

 

Brak nowych modow. Na oku cos mam i nie jest to niestety bmw. Troche sie zmienilo od ostatniego czasu i potrzebuje czegos wiekszego dla mojej drugiej polowki, a sobie za jakis czas sprawie cos do typowego 'upalania' na tor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.