Skocz do zawartości

Test przelewowy problem


Mario112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy i za wszystkie błędy z mojej strony z góry przepraszam posiadam e46 320d 2001 136km ostatnio borykam się z problemem, ze autko nie bardzo ciężko odpala na ciepłym silniku , na zimnym pali o strzała na gorącym tez lecz na ciepłym od 40 do 70 stopni bardzo długo kreci zanim załapie, pompa i sterownik regenerowane w zeszłym roku, przed regeneracja było to samo mechanik wspominał coś o świecach ale to raczej mi się wydaje ze na zimnym miałby problem. Dziś postanowiłem zrobić test przelewowy i być może cos źle zrobiłem, bo po odpaleniu auta poleciał strumień ropy z ostatniego wtryskiwacza a dokładnie to nie z wtryskiwacza lecz z wężyka który przelewa paliwo do pompy i tu moje pytanie czy popełniłem jakiś błąd przy teście czy może coś jest nie tak? Załączam obrazek dla jasności na czerwono strzałki gdzie podłączyłem wężyki do testu a na czarno ten z którego ,,tryska’’ paliwo z góry dziękuje za odpowiedz http://scr.hu/1mmm/ngpnq

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podłącz do kompa, pewnie czujnik wałka rozrządu lub wału. Jest jeszcze możliwość, że ta regeneracja pompy była o du.ę rozbić :roll:

Zostaw te wtryski w spokoju :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówisz ze te problemy z odpalaniem mogą być od czujnika położenia wału? pompa była regenerowana przy ,,okazji'' padł sterownik i on był wymieniany na ,,nowy'' także ta ewentualność raczej wykluczam przed regeneracja był ten sam problem jeszcze wcześniej miałem jakiś błąd związany z przepływomierzem ale ja wiem czy to ma wpływ na zapłon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.