Skocz do zawartości

N52B30(258km)biturbo od , N54B30 (306km)


Rekomendowane odpowiedzi

mam bmw 630i , silnik n52b30 258km, mam zamiar go uturbiac i sie zastanawiam nad czyms takim czy od silnika n52b30 306km, kolektor wydechowy z turbina powinny podejsc patrzylem rozstawy mocowan sa takie same, wiec juz orurowanie z turbina mialbym zalatwiomne wystarczy kupic nieiwem jak z reszta ,wyszlo by to duzo taniej, niz np. dawac do konkrente :evil: firmy ktora wszystko zrobi zamnie , to tez wchodzi w gre, glownie chodzi mi o soft turbo do +100KM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
A nie prościej po prostu kupić mocniejsze auto czy też od razu doładowane (łatwość modyfikacji)? Patrzę z perspektywy nagminnego braku czasu i nie widzę sensu kombinowania i wyrzucania kasy w coś co nie jest absolutnie pewne. Inna kwestia to program do takiego auta. Nie sądzę żeby to przeszło. Co innego np. kompresor w E46 330Ci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
mam bmw 630i , silnik n52b30 258km, mam zamiar go uturbiac i sie zastanawiam nad czyms takim czy od silnika n52b30 306km, kolektor wydechowy z turbina powinny podejsc patrzylem rozstawy mocowan sa takie same, wiec juz orurowanie z turbina mialbym zalatwiomne wystarczy kupic nieiwem jak z reszta ,wyszlo by to duzo taniej, niz np. dawac do konkrente :evil: firmy ktora wszystko zrobi zamnie , to tez wchodzi w gre, glownie chodzi mi o soft turbo do +100KM

 

Jesteś pewny że kolektor wejdzie? Mi się wydaje że trzeba będzie modyfikować, z tego co pamiętam tak pisali na e90post.com

Kibicuje Ci i chętnie się dołączę bo silnik ma potencjał. BPC wykręcili go do ponad 500KM ale około 350 sprzęgło się poddało a około 500 skrzynia manualna z 325i

Dobrze jakby ktoś mógł porównać uszczelki kolektora wydechowego, to by dużo powiedziało...

 

Polecam linki poniżej

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1290576

530xi N52B30 M Pakiet,H&R Sport Bilstein B8/B6, EBC USR+Yellow stuff, LED Ring

https://drive.google.com/open?id=0B2VPVwIhSAjvNWFGanZub0VDelU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.